Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Perfect Salon - wielowymiarowe i profesjonalne wsparcie salonów fryzjerskich

data publikacji  2021-11-12  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Perfect Salon to wyłączny, polski dystrybutor najwyższej jakości, cenionych na całym świecie marek. Keratynowa Koloryzacja i zaawansowane technologie od JOICO? Wegańska koloryzacja i genialna stylizacja od Paul Mitchell? 

A może, dostępna od niedawna, niesamowicie pachnąca pielęgnacja oraz ultraintensywna stylizacja od SexyHair? Perfect Salon oferuje swoje wsparcie nie tylko w zakresie profesjonalnego, kompleksowego wyposażenia salonów. Co jeszcze możesz zyskać dzięki współpracy z naszą firmą?

Współczesne wyzwania stawiane salonom fryzjerskim

Współczesne wyzwania stawiane salonom fryzjerskim

Obecny czas jest szczególnie wymagający dla branży fryzjerskiej. Okazuje się, że dziś nie wystarczy już doświadczenie, talent i umiejętności oraz jakościowe produkty, z których korzystają pracownicy salonów. Na sukces składa się kilka elementów. Silna obecność danego miejsca w mediach społecznościowych i świecie online. Odpowiednia reklama, która skutecznie trafi do grupy docelowej. Te składowe bez wątpienia pomogą ci w pozyskaniu stałych, wiernych klientów. Odpowiedzią na potrzeby współczesnego świata jest wsparcie w zakresie marketingu i biznesu ze strony Perfect Salon. Oto, jak wypowiada się na ten temat Kierowniczka Działu Marketingu i PR Perfect Salon, Indre Sakale:

„Umożliwiamy salonom fryzjerskim pracę na najbardziej zaawansowanych technologicznie produktach dostępnych na rynku, równolegle stale pomagamy im się rozwijać. Dostarczamy naszym Partnerom Biznesowym liczne materiały reklamowe dla salonów fryzjerskich. Oferujemy im wsparcie w przygotowaniu m.in.: ulotek, broszur, podstawek czy naklejek. Ostatnio zorganizowaliśmy szkolenie z prowadzenia kanałów social media, bez których mało który salon jest dziś w stanie zaistnieć. Stworzyliśmy też Social Media Katalog dedykowany fryzjerom - dzięki temu zawsze mogą go mieć pod ręką. Content marketing, czyli tworzenie atrakcyjnych treści, to kolejny aspekt, który poruszamy z naszymi klientami. Uczymy ich, jak prawidłowo robić zdjęcia, aby odpowiednio uwydatnić efekt pracy fryzjera. Mówimy też, o czym warto pisać na swoich profilach, a czego unikać oraz jak współpracować z influencerami, aby współpraca ta zawsze przynosiła obustronne korzyści“.

Czym jednak byłyby najwyższej jakości, profesjonalne produkty, bez należytej wiedzy, jak prawidłowo z nich korzystać? Regularne, intensywne szkolenia i warsztaty (często z wieloletnimi praktykami i międzynarodowymi Edukatorami Marek), pozwolą czerpać z produktów JOICO, SexyHair i Paul Mitchell wszystko to, co najlepsze.

Czym jednak byłyby najwyższej jakości, profesjonalne produkty, bez należytej wiedzy, jak prawidłowo z nich korzystać? Regularne, intensywne szkolenia i warsztaty (często z wieloletnimi praktykami i międzynarodowymi Edukatorami Marek), pozwolą czerpać z produktów JOICO, SexyHair i Paul Mitchell wszystko to, co najlepsze. Dla naszych partnerów biznesowych organizujemy więc szkolenia m.in. produktowe, z koloryzacji czy profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkowo tworzymy liczne spotkania ponadprogramowe, dzięki którym pracownicy salonów, które korzystają z naszych usług, mogą w razie potrzeby odświeżać swoją wiedzę zawsze wtedy, kiedy tylko potrzebują dodatkowego wsparcia edukacyjnego. Chcemy, aby nasi Partnerzy Biznesowi byli nie tylko najlepsi w swoim fachu, ale nieustannie rozwijali się też biznesowo.

Pieczę nad marką Paul Mitchell w firmie Perfect Salon sprawuje Dyrektorka ds. Edukacji, Patrycja Grzempowska. Jak twierdzi:

„Wiedza jest potęgą. Dzięki regularnym szkoleniom zawsze masz gwarancję, że jesteś na bieżąco, a wszyscy wiedzą, jak dynamicznie zmienia się ten rynek. Specyfika branży fryzjerskiej pokazuje, że nie codziennie wykorzystujesz cały wachlarz swoich umiejętności. Dlatego też dobrze jest cyklicznie odświeżać swoją wiedzę. To powoduje, że nie wypadasz z rytmu i jesteś w stanie przez cały czas odpowiadać na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pamiętajmy, że zostając w tyle i nie szkoląc się, traci nie tylko nasz warsztat, ale również biznes”.

W każdym miesiącu firma Perfect Salon przygotowuje również rozbudowane pakiety i atrakcyjne rabaty dla zaprzyjaźnionych salonów fryzjerskich, oferując im liczne niespodzianki. Ponadto regularnie angażujemy się w różnego rodzaju inicjatywy medialne i eventy branżowe, w tym charytatywne. Dla przykładu - w marcu 2021 roku zorganizowaliśmy akcję #PSdlazwierzakow na terenie Krakowa i Warszawy, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Za usługę koloryzacji/pielęgnacji włosów przy użyciu kosmetyków Paul Mitchell, JOICO, SexyHair, uczestnicy wnosili symboliczną opłatę, która (razem z kosmetykami dla zwierząt marki Paul Mitchell z serii JP Pet) została przekazana Przytulisku w Harbutowicach oraz Kudłatemu Kumplowi w Warszawie. Wiemy, jak istotne dziś są rozmaite, dodatkowe działania marketingowe, dlatego otwieramy się na współpracę w działaniach dotyczących organizacji i wspierania eventów oraz akcji reklamowych naszych klientów.

Profesjonalne Centrum Szkoleniowe na terenie Warszawy i Krakowa

Naszym Partnerom Biznesowym oferujemy także specjalne programy rozwijające z najnowszymi technikami i trendami - zarówno ze strzyżeń, jak i z koloryzacji. Profesjonalne Centrum Szkoleniowe na terenie Warszawy i Krakowa to miejsca, w których najczęściej odbywają się tego rodzaju spotkania, ale nie tylko. Regularnie pojawiamy się również w salonach fryzjerskich, przeprowadzając tam indywidualne szkolenia. Co dzięki nim zyskujesz? Wiedzę dotyczącą najnowszych technik strzyżenia i koloryzacji i światowych trendów i indywidualne podejście do tematu.

Perfect Salon – dlaczego warto

W swojej ofercie firma Perfect Salon oferuje kosmetyki do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji. Doceniany m.in. przez magazyn VOGUE POLSKA Paul Mitchell to świetny wybór – szczególnie dla świadomego klienta, któremu zależy nie tylko na wspaniałych i długotrwałych efektach, ale również ekologicznych aspektach produktów, z których korzysta. Wegańska koloryzacja to wyróżnik, który skupia wokół tej marki wielu sympatyków. Z kolei JOICO, dzięki najwyższej jakości, zaawansowanym technologiom zawartym w kosmetykach, pozwala na nieprawdopodobnie silną odbudowę i regenerację nawet najbardziej zniszczonych włosów.

Podobnie w przypadku keratynowej koloryzacji - marka ta stawia bowiem na zdrowe pasma, bez względu na to, czy (i jak często) poddaje się je zabiegom termicznym/chemicznym. SexyHair z kolei to głośna nowość na rynku polskim, która zachwyca swoimi kuszącymi opakowaniami i ich wnętrzem nie tylko estetów, ale też fanów wspaniałych zapachów i wydajnych kosmetyków do stylizacji oraz pielęgnacji. Kolejną istotną wartością jest fakt, że powyższe marki są #crueltyfree.

Na oficjalnych stronach internetowych marek Paul Mitchell Polska, JOICO Polska i SexyHair Polska, można znaleźć informacje, gdzie kupować produkty tych marek z autoryzowanego źródła. To niezwykle ważne, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie klienta. Kosmetyki kupowane w niższych cenach i od niesprawdzonych dostawców powinny nas zastanowić. Najczęściej nie mają bowiem oryginalnych, przebadanych składów, są przechowywane w nieodpowiednich warunkach termicznych lub przeterminowane, a co za tym idzie - mogą zagrażać zdrowiu naszych klientów. Gwarancją bezpieczeństwa w przypadku marki JOICO są hologramy, które potwierdzają oryginalność kosmetyków.

Firma Perfect Salon gwarantuje najlepsze warunki współpracy - czego potwierdzeniem są pozytywne opinie współpracujących z nami salonów fryzjerskich. Właścicielka warszawskiego salonu Fanaberia o naszej wieloletniej współpracy mówi tak:

„Nasz najlepszy partner od kilku lat. Przejrzystość, uczciwość, niebywałe wsparcie marketingowe i edukacyjne oraz najlepszej jakości kosmetyki. Współpraca z Wami to przyjemność”.

Z kolei warszawski The Green Salon korzystający z produktów Paul Mitchell, dla którego niezwykle ważne są elementy ekologiczne, na temat wspólnych działań wypowiada się następująco:

„Komunikacja Perfect Salon ukierunkowana jest w dobrą stronę, wszystko jest przejrzyste, jasne oraz klarowne. Wchodząc we wspólną współpracę nie mamy wątpliwości, że jest to dobra decyzja”.

Jeśli zależy ci na wielowymiarowej współpracy i wsparciu nie tylko produktowym, ale również biznesowym, skontaktuj się z nami - napisz pod adres: kontakt@perfectsalon.pl, a z przyjemnością rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości. Zadbaj o swój salon fryzjerski i nie zostawaj w tyle!

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.perfectsalon.pl

 


 


Komentarze

Davines
ab Moroccanoil
Montibello
Paul Mitchell
b AdrionTrade
Keune Jott

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur