Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Targi LOOK & beautyVISION 2021 - kolejna dawka fryzjerskich i kosmetycznych emocji!

data publikacji  2021-08-31  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Dwa dni wypełnione merytoryczną wiedzą podczas profesjonalnych warsztatów, pokazami ekspertów, inspiracjami, światowymi trendami i topowymi markami. Przygotowania do największych, profesjonalnych targów fryzjerskich i kosmetycznych w Polsce trwają. 

Już niedługo Poznań zamieni się w królestwo fryzjerów, barberów, kosmetyczek, manicurzystek, podologów i innych specjalistów w branży beauty. Targi LOOKbeautyVISION to nie tylko szansa na obejrzenie z bliska całego rynku fryzjersko-kosmetycznego, ale przede wszystkim możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych oraz podniesienia własnych kwalifikacji zawodowych poprzez bezpośrednie obserwowanie na żywo prawdziwych Mistrzów w swoim fachu. Osoby wykonujące usługi w branży beauty mają świadomość jak ważne jest stałe śledzenie nowości, wymiana doświadczeń, a także poszerzanie wiedzy i umiejętności w swojej dziedzinie.

Już 16-17 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się kolejna edycja Targów LOOK & beautyVISION, która za każdym razem budzi w uczestnikach niezwykłe emocje. To bezkonkurencyjnie kolorowe wydarzenie skierowane do profesjonalistów, podczas którego spotykają się znane firmy kosmetyczne z różnych stron świata, inspiruje najnowszymi trendami i produktami.

FORUM FRYZJERSTWA LOOK

Eksperci pracujący w branży fryzjerskiej znajdą tutaj nie tylko preparaty do włosów, takie jak: farby, szampony, lakiery, odżywki oraz inne produkty pielęgnacyjne. W ofercie pojawi się także: wyposażenie salonów fryzjerskich, odzież ochronna, szczotki do włosów, nożyczki, suszarki oraz inne niezbędne produkty potrzebne w pracy stylisty fryzur. Ze względu na to, że fryzjerstwo jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się zawodów usługowych, ważną częścią Targów LOOK są merytoryczne szkolenia podczas profesjonalnych pokazów oraz możliwość obserwacji pracy fachowców.

Fryzjerstwo powinno wiązać się z wykonywaniem życiowej pasji i chociaż strzyżenia można się teoretycznie nauczyć to w tym zawodzie potrzebna jest własna inicjatywa. Od dobrego fryzjera wymaga się przede wszystkim zdolności manualnych, dużej wiedzy, wyobraźni i orientacji w trendach. Fryzjerzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów nie tylko poprzez odpowiednie wymodelowanie włosów – są oni kreatorami wizerunku, podkreślającymi styl danej osoby. Nie bez znaczenia jest również higiena pracy oraz wyposażenie salonu – te dwa czynniki z pewnością wpływają na to, czy klient będzie chciał tam wrócić. Istotne jest, aby przypatrzeć się z bliska branży fryzjerskiej, dlatego Targi LOOK & beautyVISION są idealnym miejscem dla prawdziwych profesjonalistów.

Uwagę uczestników z pewnością zwróci również kosmetyczna część Targów, czyli Forum kosmetyki beautyVISION, na którym pojawią się różnego rodzaju kosmetyki pielęgnacyjne, między innymi: żele, balsamy, kremy do pielęgnacji paznokci, szminki oraz inne produkty do makijażu, a także wyposażenie salonów kosmetycznych.

Branża fryzjersko-kosmetyczna jest już gotowa na długo oczekiwane spotkanie na żywo.

Bilety dostępne na www.tobilet.pl

.

Więcej informacji na:
• Stronach www:
https://look.mtp.pl/pl/ oraz https://beautyvision.mtp.pl/pl/

• Facebooku:
https://www.facebook.com/LOOKbeautyVISION

• Instagramie:
https://www.instagram.com/lookbeautyvision/ 

 


 


Komentarze

aab Moroccanoil
Keune Jott
Emilio
Pravana
Chantal
aa Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur