Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Zapraszamy na Targi BEAUTY FORUM & HAIR 2021

data publikacji  2021-08-13  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Zapraszamy do udziału w premierowym jesiennym wydarzeniu Targów BEAUTY FORUM & HAIR. Zamiast dwóch odrębnych imprez targowo-kongresowych we wrześniu i w październiku, jak miało to miejsce w ciągu ostatnich lat, stworzyliśmy nową formułę - Targi BEAUTY FORUM & HAIR. 

Targi BEAUTY FORUM & HAIR zaplanowaliśmy na 25-26 września 2021 w Ptak Warsaw EXPO (Al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy). To wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży beauty i sektora fryzjerskiego.

Od 24 lat Health and Beauty Media, a od 2018 roku również członek międzynarodowej grupy Cosmoprof, organizuje największe w Polsce targi dla profesjonalistów branży beauty. Targi BEAUTY FORUM & HAIR to wyjątkowy pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży beauty i sektora fryzjerskiego.

Kompleksowa oferta targów dostosowana jest zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów, jak i do osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży beauty, w tym studentów i uczniów szkół kierunkowych.

Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy zostanie podzielony na strefy tematyczne: Kosmetyka klasyczna i aparaturowa, Makijaż klasyczny i permanentny, Podologia, Paznokcie i rzęsy, Fryzjerstwo, Barberstwo, Exclusive.


Sceny i wydarzenia

Poznaj najnowsze propozycje dla profesjonalistów od profesjonalistów. To tu znajdziesz rozwiązania dla Twojego salonu. Podczas BEAUTY FORUM & HAIR czekać na Ciebie będzie:

Scena Beauty Point | Strefa MAKEUP Day | Scena Hair Point | Scena Barber Point | Strefa Nauczyciela


Mistrzostwa

Każdej organizowanej przez nas imprezie nieodłącznie towarzyszą emocjonujące mistrzostwa! Podczas tegorocznych targów BEAUTY FORUM & HAIR odbędą się następujące mistrzostwa i konkurencje:

Nailpro Poland
Nailpro Poland to projekt nietuzinkowy. Jedyny w swoim rodzaju i zapewniający każdemu pasjonatowi stylizacji paznokci kreatywne rozwiązania z przysłowiowym “pazurem”. Nieustannie rozwija innowacyjne, rewolucjonizujące rynek konkurencje, które zachęcają stylistów do przekraczania własnych granic i osiągania zupełnie nowego poziomu kreatywności i artystycznego rozwoju. Mistrzostwa NAILPRO POLAND odbywają się w ramach Nailpro Global Competitions Europe.

Barber’s Battle
Barber’s Battle to odbywające się cyklicznie ogólnopolskie mistrzostwa w strzyżeniu męskim. Aby wziąć udział w konkursie musisz mieć ukończone 15 lat, być uczniem szkoły fryzjerskiej lub praktykującym fryzjerem męskim lub damsko-męskim. W ciągu 50 minut uczestnicy tej konkurencji mają za zadanie stworzenie fryzury, zgodnej z obowiązującymi kanonami stylizacji w fryzjerstwie męskim, harmonizującej z kształtem głowy i twarzy modela. Na kompleksową ocenę pracy, wpływa również stylizacja zarostu modela. Celem kandydata ma być starannie dopracowany wizerunek i spójna stylizacja. Mistrzostwa Barber’s Battle odbędą się 25 września 2021 (sobota).

Hair Master Cup
Hair Master Cup to kreatywne mistrzostwa wysokiej rangi, w których udział wezmą kandydaci zawodowo związani z fryzjerstwem. Ambitni i kreatywni pasjonaci sztuki fryzjerskiej zmierzą się z wybraną przez siebie kategorią: Perfect haircut lub Long hair creation. Kategoria Perfect haircut odbędzie się 25 września 2021 (sobota), kategoria Long hair creation odbędzie się 26 września 2021 (niedziela).

Hot Shave
Przed nami druga edycja międzynarodowych mistrzostw w goleniu brzytwą Hot Shave! Pomysłodawcą konkursu oraz przewodniczącym jury jest Mario Mayer.
W mistrzostwach mogą wziąć udział osoby zawodowo związane z fryzjerstwem, których pasją jest wymagająca kunsztu i precyzji praca brzytwą. W tej konkurencji uczestnicy mierzą się z zadaniem praktycznym, polegającym na profesjonalnym ogoleniu twarzy modela brzytwą w czasie 30 minut. Ocenie podlega cały proces zabiegu konkursowego. Istotne są takie aspekty jak higiena i bezpieczeństwo pracy, przygotowanie skóry, technika pracy i wszelkie czynności okołozabiegowe. Będziemy szukać mistrza brzytwy! Mistrzostwa Hot Shave odbędą się 26 września 2021 (niedziela).

Więcej informacji: https://beauty-fairs.com.pl/mistrzostwa/


Lokalizacja

PTAK WARSAW EXPO
Al. Katowicka 62, Nadarzyn k. Warszawy.
Największe Międzynarodowe Centrum Targowo-Wystawienniczym w Polsce i Europie Środkowej, które zlokalizowane jest na przedmieściach Warszawy. Posiada 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w sześciu pawilonach oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej, która może być wykorzystana do organizacji wystaw, jak i wydarzeń plenerowych.


Dojazd

Samochodem. Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut.

BEZPŁATNYM Autobusem z centrum Warszawy. Podczas weekendu targowego kursować będzie bezpłatny autobus oznakowany logo targów BEAUTY FORUM & HAIR. Więcej informacji oraz szczegółowy rozkład jazdy podamy wkrótce.

Komunikacją miejską ZTM. Warsaw Expo znajduje się w zachodniej strefie podmiejskiej Warszawy niedaleko Nadarzyna. Dojeżdżają do nas linie podmiejskie 703, 711 z przystanku P+R Krakowska. Należy wysiąść na przystanku Paszków. Autobusy miejskie jeżdżą raz na pół godziny, zwykle w godzinach 5:00-23:00 (z wyjątkiem autobusów nocnych). Zalecamy każdorazowo sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej.

Więcej informacji: https://beauty-fairs.com.pl/

 

 


 


Komentarze

Pravana
Emilio
aa Goldwell
aab Moroccanoil
Montibello
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur