Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Magdalena Kaszubska-Włodara - Gość Radia Hair Trendy

data publikacji  2014-06-26  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

W poniedziałek 30 czerwca o godzinie 12.00 gościem Radia Hair Trendy była Magdalena Kaszubska-Włodara. Swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęła 19 lat temu. Od 2000 roku prowadzi własny salon „Pulp Fiction” we Włocławku.

Od 2006 roku związana jest z elitarną grupą wybitnych polskich stylistów pod nazwą MATRIX.Art. Grupa ta stanowi część międzynarodowego środowiska edukatorów marki, które dzięki częstej wymianie doświadczeń stale podnosi kwalifikacje zawodowe i na bieżąco podąża za zmieniającymi się światowymi trendami.

Cały czas doskonali swój warsztat fryzjerski, pracując z najlepszymi w branży. Regularnie bierze udział w szkoleniach, warsztatach, seminariach fryzjerskich. Warsztaty z autorskich technik strzyżenia ukończyła pod okiem słynnego amerykańskiego stylisty Daniela Roldana. Brała udział w seminariach prowadzonych przez tak wybitnych stylistów jak: Erolla Douglasa, Jo Jordan, Nicolas French. Reprezentowała nasz kraj podczas międzynarodowego MATRIX World Tour 2008 w Chorwacji. Jej autorska praca została bardzo dobrze oceniona przez jury dzięki czemu otrzymała tytuł „Kolorysty Roku”. Prowadzenie szkoleń jest dla niej drogą rozwoju osobistego, ale także bardzo dużą satysfakcją z możliwością rozwijania innych, tworzy własne inspiracje, organizuje w swoim Studio sesje zdjęciowe, swoją pasją i wiedzą chce dzielić się z innymi. Najwięcej radości sprawia jej zadowolenie uczestników szkolenia, którzy wykorzystują nabyte umiejętności podczas codziennej pracy, a co za tym idzie … zadowolenie klientów!

Pani Magdalena przedstawi słuchaczom Radia Hair Trendy nowe techniki koloryzacji Splash light i Jagodowy Milkshake


Technika Splash light
, to nowy oryginalny sposób na dodanie koloru długim włosom i rozjaśnienie ich pasmem świetlistego koloru, mniej więcej na wysokości twarzy, czyli w połowie ich długości. Można określić ją jako zmodyfikowane ombre podkreślające nie końce, a załamanie włosów. Umożliwia to uwydatnienie koloru górnej partii włosów. Polega na prześwietleniu koloru, odbiciu światła włosów przy twarzy, imitując rozbłysk światła reflektorów.

Odrost i końce są ciemne, zaś środek długości pozostaje jaśniejszy. Efekt tej koloryzacji moim zdaniem będzie świetnie sprzedawał się w sezonie letnim w salonach fryzjerskich, Klientkom poszukującym naturalnych a zarazem intrygujących rozwiązań koloryzacji.

Jagodowy Milkshake to technika w stylu pastel ombre hair. Pastele pozwalają uzyskać bardzo ciekawe efekty na włosach, nie przerysowując naszego wizerunku. Taki rodzaj koloryzacji jest bardzo popularny wśród osób młodych. Mimo dość charakterystycznego looku, można spokojnie odnaleźć się w takiej charakteryzacji na co dzień. Kolory pastelowe często kojarzą się z kolorem mlecznym w odcieniach różu, fioletu, zieleni. Efekt Milkshake nie powinien być odbierany jako koloryzacja odważna, ale również jako koloryzacja na co dzień, ze względu na delikatny, nie nasycony odcień.

Koloryzację tę można rozmieszczać w różnej części włosów - zarówno na końcach, pasmach otaczających twarz, jak i w formie przetarć w środku długości pasma. Wszystko zależy od tego, jaki efekt końcowy chcemy uzyskać. Koloryzacje Milkshake są bezpieczne dla włosa i łatwo się usuwa ich pozostałości.

 


 


Komentarze

Artego NASZ
ADJ Trading - JuliArt nasz
Paul Mitchell
Davines
AAAa Targi LOOK
Targi Katowice

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur