Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Ogromne zainteresowanie stoiskiem Moroccanoil na Targach LOOK 2014

data publikacji  2014-06-17  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Ubiegłoroczny debiut marki na targach był wielkim sukcesem, ale to, co działo się w tym roku, przeszło najśmielsze oczekiwania.

Przez dwa targowe dni do kas oraz miejsc, w których wydawaliśmy torby z naszym flagowym produktem – Kuracją Moroccanoil i Kuracją Moroccanoil Light ustawiały się ogromne kolejki. Czasami naprawę trudno nam było zapanować nad takim tłumem – śmieje się Żaneta Tymińska, Opiekun Marki Moroccanoil.Bardzo wielu klientów przychodziło do nas z zapytaniem o konkretne produkty – nawet te, które na razie są dostępne wyłącznie na Zachodzie. To świadczy o tym, jak dobrze marka została przyjęta na polskim rynku i jak mocno jest już rozpoznawalna dodaje Tymińska.

Na stoisku Moroccanoil pracowało trzech stylistów: Beata Dysiewicz, Rafał Krajewski i Eloy Molina. Prezentowali uczesania z wybiegów (Tom Ford, Carolina Herrera, Valentino), fryzury gwiazd (Jennifer Lopez, Cate Blanchett) oraz fryzury retro, które od kilku miesięcy są hitem czerwonych dywanów. Prezentacje spotkały się z żywą reakcją publiczności, która dopytywała stylistów o szczegóły tworzenia poszczególnych uczesań.

Więcej o Moroccanoil można przeczytać na stronie generalnego dystrybutora marki w Polsce, firmy JBS Optima (www.jbsoptima.pl).

Fot. Kinga Wilczyńska / Standard plus, mat. pras. Moroccanoil

 


 


Komentarze

aa AaW Targi Look
Artego NASZ
Paul Mitchell
Kaaral manniskan
aa baB Wella
Montibello

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur