Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Nowa prostownica OLYMP

data publikacji  2021-05-05  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Na początku roku portfolio małego elektrosprzętu marki OLYMP powiększyło się o prostownicę y2b.  

Na początku roku portfolio małego elektrosprzętu marki OLYMP powiększyło się o prostownicę y2b.

Prostownica wyposażona jest w wysokiej jakości płytki grzewcze o wymiarach 100 x 25 mm, które wykonano z wysoko sprężynowego tytanu (tytanowe płytki są cechą charakterystyczną prostownic OLYMP). W przeciwieństwie do ceramicznych płytek grzewczych oferowanych przez większość konkurentów, tytanowe charakteryzują się wyższym o 25% stopniem twardości i tym samym znacznie dłuższą żywotnością w salonach fryzjerskich. Ponadto powierzchnia płytek tytanowych jest dużo gładsza niż ceramicznych i stąd fryzjer używa mniej wysiłku podczas pracy z prostownicą.

Wyświetlacz LED wskazuje wzrost temperatury podczas nagrzewania się płytek. Do momentu osiągnięcia wymaganej temperatury, stale pali się lampka kontrolna. Precyzyjne ustawienie temperatury zapewniają zintegrowane przyciski przełączające oraz wskaźnik LCD. Zakres temperatury wynosi 120-200°C.
.

Na początku roku portfolio małego elektrosprzętu marki OLYMP powiększyło się o prostownicę y2b.

Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa sam wyłącza prostownicę po przekroczeniu maksymalnej temperatury. Jeśli przez przypadek pozostawi się ją włączoną przez dłuższy czas (około 60 minut), prostownica również wyłączy się automatycznie. Prostownica posiada kabel zasilający o długości 2,65 m z obrotowym przegubem 360°, który zapobiega niepożądanym zagnieceniom kabla. 


Szczegółowych informacji na temat asortymentu OLYMP udziela Paulina Madejska, Brand Manager OLYMP (tel. 58 52 20 271, e-mail: p.madejska@jbsbeauty.pl) oraz Przedstawiciele Handlowi JBS Beauty (www.jbsbeauty.pl). Oficjalny dystrybutor OLYMP w Polsce: JBS Beauty sp. z o.o. sp.k. | ul. Marynarki Polskiej 73 | 80-557 Gdańsk
www.olymp-salondesign.com/pl

 


 


Komentarze

Keune Jott
ALTERNATIVE HAIR SHOW 2024
ab Goldwell
Kaaral manniskan
Montibello
MilaPro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur