Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Zabieg Odbudowujący KERATRIPLEX & HYDRATRIPLEX TREATMENT

data publikacji  2021-02-02  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Ekskluzywny zabieg dedykowany włosom po zabiegach chemicznych, suchym, bardzo suchym, matowym lub puszącym się. Awapuhi Wild Ginger HydraTriplex & KeraTriplex odżywi suche włosy dzięki bogatej, skoncentrowanej mieszance aminokwasów, białek i olejków odżywczych. 

Ampułka HydraTriplex

Ampułka HydraTriplex działa na 3 poziomach:

1. NAWILŻA
Humektanty, czyli substancje o właściwościach nawilżających oraz ekstrakt z imbiru
hawajskiego Awapuhi nawilżają wysuszone włosy.
2. WIĄŻE
Jedenaście starannie wyselekcjonowanych aminokwasów i białek roślinnych wnika w głąb kory włosa, pomagając w zatrzymaniu wilgoci.
3. USZCZELNIA
Olej jojoba, makadamia i z awokado zapewniają odżywienie, które pomaga uszczelnić łuski, dzięki czemu zatrzymujemy wilgoć. Włosy stają się jedwabiście gładkie, lśniące i łatwe do ułożenia.

Ampułka KeraTriplex:

To mieszanka trzech białek o ukierunkowanej masie cząsteczkowej, które przenikają do kory, odbudowują przerwane wiązania i wzmacniają łuski. Włosy są zdrowsze i efekt jest widoczny natychmiastowo. Długotrwała tarcza ochronna wygładza łuski i chroni przed dalszymi uszkodzeniami.

Zobacz efekt zabiegu:  

Ekskluzywny zabieg dedykowany włosom po zabiegach chemicznych, suchym, bardzo suchym, matowym lub puszącym się. Awapuhi Wild Ginger HydraTriplex & KeraTriplex odżywi suche włosy dzięki bogatej, skoncentrowanej mieszance aminokwasów, białek i olejków odżywczych.


Instrukcja krok po kroku


PRO TIP EDUKATOR  PAUL MITCHELL  PATRYCJI GRZEMPOWSKIEJ Pamiętaj, aby równomiernie rozprowadzić ampułkę Keratriplex, pozostawić na 5 minut i NIE dotykać przez ten czas włosów.

PIELĘGNACJA W DOMU:

Nieodłącznym elementem profesjonalnych zabiegów fryzjerskich jest odpowiednia pielęgnacja włosów w domu. Po zabiegach Awapuhi Wild Ginger rekomenduję na co dzień stosowanie szamponu AWG Moisturizing Lather Shampoo i odżywki AWG Keratin Cream Rinse.

Natomiast raz w tygodniu należy stosować kurację AWG Keratin Intensive Treatment zamiast odżywki i pozostawić ją na 10-15 minut na włosach, a następnie bardzo dokładnie wypłukać. Są to produkty, które zawierają technologię Keratriplex, dzięki czemu nie zakłócimy uzyskanych efektów, a przedłużymy trwałość zabiegu Awapuhi Wild Ginger.

Decydując się na produkty do stylizacji z linii Awapuhi Wild Ginger zapewnisz swoim włosom dodatkową ochronę przed wilgocią, dzięki czemu unikniesz problemu puszenia się włosów.


 


 


Komentarze

AdrionTrade
Chantal
Emilio
Kaaral manniskan
Paul Mitchell
HairToxx

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur