Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Zdrowe włosy po lecie? To proste!

data publikacji  2020-08-31  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Dla współczesnych kobiet włosy stanowią przede wszystkim funkcję estetyczną, dlatego tak bardzo zależy nam na tym, aby były zdrowe i lśniące. W tym celu coraz więcej uwagi poświęca się ich profesjonalnej regeneracji i odbudowie, w czym główną rolę odgrywa keratyna.

Jest ona obecna w niemal całym włosie, ale najważniejsza jest jej obecność w korze, gdzie ma postać powiązanych ze sobą łańcuchów. Jeśli poziom keratyny jest nienaruszony, włosy są sprężyste, silne i gładkie, jednak gdy dochodzi do zerwania wiązań dwusiarczkowych budujących keratynę (np. poprzez silne zabiegi chemiczne, a także częste ich narażanie na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych) włosy zmieniają swój kształt, stają się słabe, łamliwe i matowe. Żeby przywrócić im piękny i zdrowy wygląd z ratunkiem przychodzą kosmetyki intensywnie regenerujące bazujące na keratynie, które doskonale odbudowują włosy po lecie i przygotowują je na wymagający sezon jesienny.

PRODUKTY Z WYSOKĄ ZAWARTOŚCIĄ KERATYNY PODSTAWĄ PIELĘGNACJI WŁOSÓW SUCHYCH I ZNISZCZONYCH

Wysoka zawartość keratyny w kosmetykach do włosów zapobiega ich puszeniu oraz wykazuje działanie wygładzające, jednak często zapominamy, że jest również naturalną formą regeneracji zniszczonej struktury włosa. Ponad 30 lat doświadczenia pozwoliło marce INTENSIS stworzyć innowacyjną serię do regeneracji włosów suchych, matowych i zniszczonych – INTENSIS Intensive Care z keratyną w roli głównej. W laboratorium opracowana została nowoczesna formuła, która pozwoliła na stworzenie serii produktów przeznaczonych zwłaszcza do włosów farbowanych i rozjaśnianych, zniszczonych zabiegami chemicznymi i mechanicznymi. Po ich zastosowaniu uzupełnione zostają ubytki keratyny, dzięki czemu włosy odzyskują siłę i sprężystość. 

PRZYGOTOWANIE WŁOSÓW DO WYMAGAJĄCYCH WARUNKÓW JESIENNYCH

Maska intensywnie regenerująca z kompleksem termicznym

Pierwszym krokiem intensywnej regeneracji z Intensive Care jest zastosowanie maski zawierającej innowacyjny kompleks rozgrzewający, który dostarczając ciepła rozchyla łuskę włosa pozwalając składnikom aktywnym efektywniej odbudowywać go od środka. Obecne w masce witaminy, keratyna oraz wyciąg z bambusa przywracają włosom naturalną siłę, witalność i gładkość, co możemy zaobserwować już po pierwszym użyciu. Dodatkowym atutem jest filtr UV, który chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, o czym powinniśmy pamiętać nie tylko latem, ale o każdej porze roku.

Maska w sprayu 20w1 bez spłukiwania – must have dzisiejszych czasów

Z myślą o kobietach ceniących wygodę i czas powstała maska spełniająca wszystkie potrzeby pielęgnacji włosów zniszczonych. Oprócz ich odbudowy, uzupełnia poziom nawilżenia i wzmacnia, a dzięki olejkowi ze słodkich migdałów nadaje sprężystości i elastyczności włosom zniszczonym, jednocześnie zwiększając ich objętość. Niezależnie czy produkt będziemy stosować na mokre czy suche włosy, uzyskany efekt będzie natychmiastowy. Zawartość keratyny rekonstruuje ubytki w strukturze włosa, kondycjonuje i zwiększa ich objętość.

chantal-intensis-intensive-care-kosmetyki-regeneracja


Keratyna w płynie

Jeśli nasze włosy są zniszczone częstymi zabiegami fryzjerskimi, takimi jak trwała ondulacja, farbowanie czy rozjaśnianie nieoceniona w ich regeneracji okaże się keratyna w płynie. Dzięki wysokiej zawartości naturalnej keratyny poprawia elastyczność, rewitalizuje oraz wygładza łuskę włosa, w konsekwencji czego przywraca im miękkość, dodaje objętości oraz ułatwia modelowanie.

Dwufazowy płyn termoochronny

Wraz z zakończeniem lata wiele kobiet deklaruje powrót do intensywnego modelowania włosów z zastosowaniem sprzętów takich jak suszarka, lokówka czy prostownica, co wpływa na pogorszenie ich kondycji. Jeśli nasze włosy narażone są na częste i bezpośrednie działanie ciepła, za każdym razem powinniśmy sięgnąć po środek termoochronny. Oprócz podstawowej funkcji ochronnej, polegającej na zabezpieczeniu włosów przed działaniem wysokich temperatur, dzięki zawartości prowitaminy B5 zapewnia im właściwy poziom nawilżenia oraz sprawia, że włosy pozostają jedwabiście gładkie i błyszczące.

chantal-intensis-intensive-care-kosmetyki-regeneracja-00

JAKOŚĆ GWARANCJĄ ŚWIETNEGO EFEKTU

Seria INTENSIS Intensive Care cieszy się uznaniem wśród najbardziej wymagających fryzjerów i stylistów fryzur, którzy przykładają dużą wagę do jakości stosowanych produktów i którym zależy na długotrwałym efekcie. Wszystkie kosmetyki z serii stosowane są nie tylko do zabiegów mocno regeneracyjnych przeprowadzanych w salonach fryzjerskich, ale równie chętnie stosowane są przez klientów w zaciszu domowym w celu dłuższego podtrzymania ich efektów.

 


 


Komentarze

Davines
Paul Mitchell
Keune Jott
b AdrionTrade
Kaaral manniskan
ab Moroccanoil

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur