Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Nowa myjnia OLYMP LavaSit Pure

data publikacji  2020-08-13  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Nowa myjnia LavaSit Pure została opracowana na podstawie LavaSit Vareo. Projekt został formalnie przeniesiony w przyszłość, dzięki czemu myjnia ma wyrafinowany i dynamiczny charakter. Jej klasyczny design pozwala zintegrować ją z dowolnym stylem wnętrza. 

Solidne wymiary zapewniają, że klienci o dowolnej wysokości mogą wygodnie siedzieć. Tapicerka siedziska i oparcia sygnalizuje wyjątkowy poziom komfortu. Obszerne podłokietniki w równym stopniu pokazują elegancję i komfort oraz oferują sporo miejsca dla ramion.

Tył LavaSit Pure charakteryzuje się eleganckimi, ręcznie wykonanymi ozdobnymi szwami. Dolna część obudowy jest zagłębiona. Zapewnia to nam ergonomicznie korzystną pozycję dla ciała podczas pracy. Tylną część obudowy można zdjąć w celu konserwacji.

Szlachetna czerń obudowy uzupełnia czerń podstawy, tworząc elegancką i neutralną kolorystycznie myjnię. Kolor można uzupełnić czarnymi tkaninami obiciowymi. Co więcej, fascynujące kontrasty można również uzyskać w przypadku innych kolorów, wybierając tapicerkę. Myjnia LavaSit Pure z wysuwanym podnóżkiem jest przyjazna dla klienta. Oferuje mu bardzo relaksującą postawę podczas siedzenia.

Nowa myjnia LavaSit Pure została opracowana na podstawie LavaSit Vareo. Projekt został formalnie przeniesiony w przyszłość, dzięki czemu myjnia ma wyrafinowany i dynamiczny charakter. Jej klasyczny design pozwala zintegrować ją z dowolnym stylem wnętrza.

Wersja Edition jest napędzana silnikiem elektrycznym. Za pomocą zdalnego pilota mamy możliwość indywidualnego sterowania oraz ciągłego dostosowania podnóżka przez klienta. Pilot jest dogodnie umiejscowiony na zewnętrznej części podłokietnika za pomocą przyczepności magnetycznej.

W wersji Basic podnóżek można odchylić ręcznie za pomocą dźwigni ręcznej. Myjnia może być obsługiwana całkowicie bez prądu. Umożliwia to dowolne pozycjonowanie, niezależnie od gniazdka elektrycznego. Nie ma potrzeby zasilania. Tak samo jak w innych wersjach osiąga się wysoki poziom komfortu zarówno dla fryzjera, jak i dla klienta. Dodatkowa poduszka jest dostępna jako opcjonalne siedzisko podwyższające dla mniejszych klientów, co idealnie pasuje do koncepcji stylistycznej.

Duża, głęboka i wielofunkcyjna umywalka oferuje dużo miejsca do profesjonalnej pracy, szczególnie w przypadku długich włosów. Zintegrowany uchwyt na miseczki z farbą umożliwia optymalne umieszczenie ich bezpośrednio w strefie przy baterii, dzięki czemu ręce pozostają wolne, a podłoga czysta.

W zestawie myjni otrzymują Państwo trzy miseczki do farbowania w kolorze umywalki.

Elementy uchwytowe na ergonomicznie ukształtowanej misie pozwalają przechylić umywalkę
w wygodnej dla siebie pozycji. Misa jest dostępna w kolorach białym lub czarnym i może być łączona ze sprawdzonymi bateriami OLYMP Basic i Edition. Bardzo duże sitko do włosów niezawodnie zapobiega pozostawianiu w nim włosów i gwarantuje wyjątkowo szybki odpływ.


Szczegółowych informacji na temat asortymentu OLYMP udziela Paulina Madejska, Brand Manager OLYMP (tel.: 58 52 20 271, e-mail: p.madejska@olymp.net.pl) oraz Przedstawiciele Handlowi JBS (www.e-jbs.pl).

Oficjalny dystrybutor OLYMP w Polsce:
JBS Kisielewski Turos Kisielewski sp. j. | ul. Marynarki Polskiej 73 | 80-557 Gdańsk 

 


 


Komentarze

aA targi-beauty-forum-hair
Keune Jott
Artego NASZ
b AdrionTrade
SALON INTERNATIONAL
ab Moroccanoil

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur