Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Czy chcesz obniżyć koszty salonu fryzjerskiego?

data publikacji  2020-05-27  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

W obliczu zbliżającego się kryzysu ekonomicznego liczenie kosztów prowadzonej działalności staje się szczególnie istotne. Klienci również będą zwracać uwagę na cenę usługi, niechętnie zaakceptują ewentualne podwyżki, a ich oczekiwanie co do jakości będą niezmiennie wysokie. Jest to duże wyzwanie dla właścicieli salonów fryzjerskich.  

Jednym z rozwiązań jest znalezienie odpowiedniej oferty kosmetyków pozwalającej utrzymać wysoki poziom zadowolenia klientów i jednocześnie optymalizować koszty działalności. Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie polskich profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich pod marką Intensis i Prosalon.

Dlaczego?

Bo tworzymy bezpieczne i skuteczne produkty w najlepszej relacji jakości do ceny. Jest to jest możliwe, ponieważ:

  • Od 30 lat sami projektujemy nasze kosmetyki, tworząc innowacyjne receptury, a ich efekty mierzymy nowoczesną aparaturą trychologiczną.
  • Sami je produkujemy z zakładzie w Duchnowie pod Warszawą, co pozwala zminimalizować koszty transportu i pośredników (m.in. importerów).
  • Kupujemy najwyższej jakości surowce od największych światowych dostawców (posiadamy certyfikat ISO oraz GMP).
  • Nasza oferta jest przejrzysta i bogata, co daje możliwość łatwego dopasowania kosmetyków do różnych rodzajów włosów.


Poznaj nasze produkty, docenione na 40 rynkach świata• Marka Intensis to zaawansowane formuły pielęgnacyjne łączące naturalne ekstrakty roślinne z nowoczesnymi składnikami głęboko odbudowującymi strukturę włosów.• Linia Color Art wspiera sztukę bezpiecznej kreatywnej koloryzacji prezentując ponad 100 odcieni farb do włosów ale także utleniacze, rozjaśniacze i produkty pielęgnujące skórę i przedłużające trwałość efektu na włosach.• Z kolei marka Prosalon Professional to udany mariaż wysokiej jakości z przystępną ceną. Szampony, odżywki i maski do różnych rodzajów włosów oraz produkty do stylizacji stworzą bazę produktów codziennego użytku w każdym salonie fryzjerskim.


Produkt to nie wszystko

W branży fryzjerskiej liczy się wiedza i doświadczenie, znajomość trendów i umiejętność ich wykorzystania w pracy. Wszystko po to, aby fryzjerzy mogli oferować klientom skuteczne i innowacyjne rozwiązania pielęgnacyjne, modną i dobrze wykonaną koloryzację oraz nowoczesne strzyżenia. Dzielimy się tą wiedzą w stworzonej przez nas Akademii Prosalon Professional, gdzie pod okiem doświadczonych pasjonatów sztuki fryzjerskiej kształcimy uczniów szkół fryzjerskich jak również wzbogacamy wiedzę doświadczonych fryzjerów.

 


 


Komentarze

Chantal
Davines
Paul Mitchell
Pravana
Keune Jott
Kaaral manniskan

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur