Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Zmiana terminu Targów LOOK i beautyVISION

data publikacji  2020-04-24  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Poniższe "oświadczenie" otrzymaliśmy od Zespołu Targów LOOK i beautyVISION

Szanowni Państwo,

Z uwagi na wynikającą z ograniczeń kondycję branży kosmetycznej i fryzjerskiej oraz obowiązujący w tym segmencie zakaz świadczenia usług w związku z epidemią koronawirusa, zdecydowaliśmy, że Targi LOOK i BeautyVISION nie odbędą się w czerwcowym terminie. W drodze konsultacji z naszymi wystawcami i partnerami, w pełni rozumiejąc ich obecną sytuację biznesową, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów beautyVISION na termin 12-13 września 2020 r. Postanowił także o organizacji jubileuszowej 20. edycji targów LOOK w przyszłym roku w terminie 24-25 kwietnia 2021r.

Z uwagi na specyfikę branż, a przede wszystkim w związku z różnicami w celach, jakie podczas naszych targów realizują firmy fryzjerskie i kosmetyczne, a także ze względu na wydarzenia towarzyszące, Forum Kosmetyki beautyVISION odbędzie się wyjątkowo w terminie wrześniowym. Natomiast Forum Fryzjerstwa LOOK odbędzie się wiosną przyszłego roku.

Wierzymy, że rozwiązania, które Państwu proponujemy, okażą się najkorzystniejsze, zarówno dla branży fryzjerskiej, jak i kosmetycznej i mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się w nowych terminach wydarzeń na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzeń we wrześniu 2020 r. lub w kwietniu 2021 r. Posiadane przez Państwa bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu, prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 15 czerwca 2020 r.

Jeśli jednak zdecydujecie się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 15 maja 2020 r. Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez Państwa środków został wydłużony do 180 dni. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 przytoczonej ustawy:

„Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów lub działalnością kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.”

Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

 


 


Komentarze

AlePaznokcie
Kaaral Sole new
Rica Polska
Davines
Chantal zele
Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur