Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

20 lecie i nowa odsłona Targów Festiwal Hair & Beauty

data publikacji  2020-03-10  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Jesień branżowa to jednoznacznie kojarzące się wielkie święto branży Beauty w Katowicach. W tym roku zapraszamy po raz 20. do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w dniach 21-22 listopada.  

Delikatnie zmodyfikowana nazwa Festiwalu to efekt ewolucji całej branży, która jest przedmiotem uwagi organizatorów Targów – niezmiennie od 20 lat firmy WATS.

Łączymy profesjonalistów, łączymy interesy gabinetów, studiów, atelier... które na realnym rynku są od lat połączone. Usługi przenikają się w salonach, uzupełniając i rozszerzając ofertę przedsiębiorców branży beauty.

Jako targi, odpowiadamy kompleksowym podejściem do fryzjerstwa, stylizacji paznokci, makijażu, barberingu, stylizacji rzęs, ofertą szkoleniową oraz wyposażenia gabinetów. Każdy profesjonalista otrzyma na Festiwalu możliwość rozwoju swojego biznesu, wprowadzenia dodatkowych usług, innowacyjnych zabiegów, zwiększenia przychodów poprzez komplementarne uzupełnienie zakresu branżowego.

Targi skierowane są do szeroko pojmowanej branży:
fryzjerstwo, barbering, makijaż, stylizacja paznokci, pielęgnacja, medycyna estetyczna, kosmetologia, eko kosmetyki, wellness&spa, wyposażenie gabinetów fryzjerskich i kosmetycznych oraz usług dla nich dedykowanych.

20. Edycja Festiwalu Hair&Beauty odbędzie się 21 i 22 listopada 2020 w najbardziej prestiżowym obiekcie targowym w Europie – Centrum Kongresowym w Katowicach

Program targów już się tworzy, a organizatorzy zapowiadają wyjątkowe wydarzenia towarzyszące Targom.

Zapraszamy na potężną dawkę wiedzy, inspiracji, spotkań branżowych, wykładów, konferencji, promocji, prezentaacji i szkoleń.

Bądźcie z nami w Katowicach, podczas wielkiego święta pasjonatów branży hair&beauty! Zapraszamy na nową stronę internetową www.festiwalhb.pl
 

Bilety - kup taniej online!
Bilety do nabycia online w przedsprzedaży lub na miejscu w kasach przed wejściem na teren targów - Kliknij aby sprawdzić szczegóły

 


 


Komentarze

Paul Mitchell
ab Goldwell
Kaaral manniskan
Montibello
Keune Jott
MilaPro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur