Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Co pokazał Patrick Cameron na targach Hair Forum

data publikacji  2019-10-21  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Po raz pierwszy na targach w Polsce na zaproszenie BabylissPRO i Hair Forum wystąpił Patrick Cameron! Patrick zaprezentował swoja kolekcję "Heritage".  

Ta kolekcja jest finałowym podejściem Patricka do technik plecenia włosów połączonych z pięknymi fryzurami w stylu bouffant. „Heritage” (dziedzictwo) opiera się na rzemiośle i pokazuje jak opanować sztukę stylizacji długich włosów, tak aby pasowała ona do każdej okazji. Jego wielobarwna osobowość, troskliwa natura, wraz z pasją do rzemiosła i zamiłowaniem do perfekcji zapewniają mu szczególne miejsce w sercach fryzjerów.

Patrick Cameron to znany i ceniony na całym świecie autorytet branży fryzjerskiej. Nasz gość specjalny to wybitny pedagog, mentor, trener, innowator, a zarazem nietuzinkowy i pełen fantazji showman i performer. Nazywany ikoną fryzjerstwa i maestro długich włosów każdym swoim występem inspiruje tłumy. Jego pokazy są różnorodne i fascynujące. Spektrum umiejętności Patricka Camerona jest imponujące - od klasycznych technik po awangardę, vintage, fryzury ślubne i autorskie stylizacje dla gwiazd. Dokonania Patricka obejmują wszystkie aspekty związane z wymagającymi profesjonalizmu i kreatywnego podejścia długimi włosami. Nieustannie rozwija swój warsztat i pole działania, wciąż zaskakuje, przekraczając granice i tworząc przyszłość klasyki. Patrick Cameron chętnie dzieli się swoją wiedzą. Bardzo istotnym aspektem jego pracy jest pomoc w rozwijaniu umiejętności i talentów nowej generacji fryzjerów.


Urodzony w Nowej Zelandii Patrick Cameron, osiadł w Wielkiej Brytanii w 1987 roku, skąd nieustannie podróżuje po całym świecie ucząc fryzjerów sztuki upinania i stylizacji długich włosów. Swoją wiedzą dzieli się także w autorskiej szkole Patrick Cameron Training School, z siedzibą w Londynie, oraz w ramach międzynarodowych tras szkoleniowych pod szyldem Patrick Cameron - nauczając m.in. studentów w USA, Nowej Zelandii, Australii, Niemczech i Irlandii. Z wielką pasją poświęca się także edukowaniu młodych studentów fryzjerstwa na uczelniach w całej Wielkiej Brytanii. Jego pokazy, seminaria i zajęcia szkolne wraz z edukacyjnymi DVD, książkami i webinarami inspirują i uczą młode pokolenie pasjonatów włosów, oraz pomagają doskonalić umiejętności aktywnym zawodowo specjalistom.
 

 


 


Komentarze

Kaaral manniskan
aa Goldwell
Paul Mitchell
Artego NASZ
Pravana
Keune Jott

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur