Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Patrick Cameron - Spotkanie z Gwiazdą

data publikacji  2019-09-30  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Po raz pierwszy na targach w Polsce na zaproszenie BabylissPRO i Hair Forum wystąpi dla Was Patrick Cameron! Patrick Cameron to znany i ceniony na całym świecie autorytet branży fryzjerskiej. 

Patrick Cameron to wybitny pedagog, mentor, trener, innowator, a zarazem nietuzinkowy i pełen fantazji showman i performer. Nazywany ikoną fryzjerstwa i maestro długich włosów każdym swoim występem inspiruje tłumy. Jego pokazy są różnorodne i fascynujące. Spektrum umiejętności Patricka Camerona jest imponujące - od klasycznych technik po awangardę, vintage, fryzury ślubne i autorskie stylizacje dla gwiazd. Dokonania Patricka obejmują wszystkie aspekty związane z wymagającymi profesjonalizmu i kreatywnego podejścia długimi włosami. Nieustannie rozwija swój warsztat i pole działania, wciąż zaskakuje, przekraczając granice i tworząc przyszłość klasyki. Patrick Cameron chętnie dzieli się swoją wiedzą. Bardzo istotnym aspektem jego pracy jest pomoc w rozwijaniu umiejętności i talentów nowej generacji fryzjerów.


Spotkanie z Gwiazdą organizujemy zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w ramach Międzynarodowego Kongresu Fryzjerskiego:

Sobota 19 październik | 15:00 - 16:00 | Sala P2, I piętro
Niedziela 20 październik | 15:00 - 16:00 | Sala P2, I piętro


Podczas spotkanie Patrick Cameron zaprezentuje wybrane fryzury z kolekcji „Heritage”. Ta kolekcja jest finałowym podejściem Patricka do technik plecenia włosów połączonych z pięknymi fryzurami w stylu bouffant. „Heritage” (dziedzictwo) opiera się na rzemiośle i pokazuje jak opanować sztukę stylizacji długich włosów, tak aby pasowała ona do każdej okazji. „Jestem wielkim pasjonatem edukacji. Informacja to siła, a moje przesłanie do fryzjerów brzmi: Zainwestuj w nasze dziedzictwo, aby kreować swoją przyszłość” - mówi Patrick.


Cena biletu wstępu na Spotkanie z Gwiazdą - 99 zł. Dodatkowo uczestnicy otrzymują dwudniowy bilet wstępu na targi oraz certyfikat udziału. Liczba miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Sprzedaż biletów online trwa do 16 października.

Kup bilet online.

Patricka Camerona można spotkać także podczas pokazu show na Scenie Głównej targów Hair Forum! Pokazy na Scenie Głównej są dostępne dla odwiedzających po zakupieniu biletu wstępu na targi.


PASJA, KTÓRĄ WARTO SIĘ DZIELIĆ

Urodzony w Nowej Zelandii Patrick Cameron, osiadł w Wielkiej Brytanii w 1987 roku, skąd nieustannie podróżuje po całym świecie ucząc fryzjerów sztuki upinania i stylizacji długich włosów. Swoją wiedzą dzieli się także w autorskiej szkole Patrick Cameron Training School, z siedzibą w Londynie, oraz w ramach międzynarodowych tras szkoleniowych pod szyldem Patrick Cameron - nauczając m.in. studentów w USA, Nowej Zelandii, Australii, Niemczech i Irlandii. Z wielką pasją poświęca się także edukowaniu młodych studentów fryzjerstwa na uczelniach w całej Wielkiej Brytanii. Jego pokazy, seminaria i zajęcia szkolne wraz z edukacyjnymi DVD, książkami i webinarami inspirują i uczą młode pokolenie pasjonatów włosów, oraz pomagają doskonalić umiejętności aktywnym zawodowo specjalistom.

Jego wielobarwna osobowość, troskliwa natura, wraz z pasją do rzemiosła i zamiłowaniem do perfekcji zapewniają mu szczególne miejsce w sercach fryzjerów.

 


 


Komentarze

Chantal
Davines
HairToxx
Artego NASZ
Keune Jott
AdrionTrade

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur