Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Już w piątek 21.03.2014 relacja w Radio Hair Trendy z SHOW SALON I-DEAS ze stylistami JOICO Europe

data publikacji  2014-03-21  komentarze  dodaj komentarz
Już w piątek 21.03.2014 relacja w Radio Hair Trendy z SHOW SALON I-DEAS ze stylistami JOICO Europe
zdjęcia hairtrendy

W niedzielę 2 marca 2014 w malowniczym Krakowie odbyło się największe wydarzenie fryzjerskie JOICO – SHOW Salon I-Deas.

Cała idea Salon I-Deas powstała by wspierać stylistów w ich codziennej pracy, a klientom dawać realne możliwości kreowania wizerunku. Polska jako jeden z nielicznych krajów dostała możliwość uczestniczenia w tym międzynarodowym projekcie.

Salon I-Deas to autorski projekt opracowany przez Gianni Scumaci – światowej sławy stylisty związanego z marką JOICO , który przez lata zajmował stanowisko dyrektora kreatywnego Vidal Sassoon, pracował dla takich magazynów jak Vogue, Vanity Fair i i-D oraz kreował wizerunek gwiazd Hollywood i Los Angeles podczas największych gali, m.in. Academy Awards.

Kraków przywitał gości piękną pogodą, a pozytywna atmosfera pokazu udzielała się każdemu, kto pojawiał się na miejscu. SHOW rozpoczęło się późnym popołudniem od prezentacji kolekcji upięć ślubnych autorstwa stylistów z Atelier Bernady. Modelki w sukniach ślubnych projektantki Anny Kary zaprezentowały najnowsze trendy fryzjerskie na zbliżający się sezon.

Po występie nadszedł czas na główną atrakcję wieczoru – występ najznakomitszych stylistów JOICO. Na scenie pojawili się Ryan Nicoletti-Dowd z Wielkiej Brytanii oraz Kasper Heemskerk z Holandii, którzy rozpoczęli od gorącego powitania wszystkich gości i omówienia koncepcji Salon I-Deas. Jednocześnie na scenie zaczęły pojawiać się modelki. Styliści przystąpili do pracy. Każda spośród czterech fryzur (trzy damskie i jedna męska) była dokładnie omawiane podczas tworzenia. Styliści dokładnie komentowali każdy ruch, polecali kosmetyki odpowiednie do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz radzili, jak je właściwie stosować, aby uzyskać zamierzony efekt. Wszystkie działania były doskonale zaprezentowane dzięki ogromnym telebimom i znakomitemu nagłośnieniu. Finalnie styliści stworzyli cztery fryzury użytkowe w casualowym stylu oraz ich 12 wariacji. Publiczność była oczarowana efektami, jakie zaprezentowali zagraniczni goście.

Po zakończonym SHOW wszyscy zasiedli do uroczystej kolacji, a po niej udali się na przyjęcie. Wszyscy bawili się doskonale, a niekwestionowanymi gwiazdami wieczory byli Ryan i Kasper, którzy wyczerpująco odpowiadali na wszystkie pytania uczestników, każdemu poświęcając tyle czasu, ile potrzebował. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem pokazu oraz możliwości, jakie poznali i z niecierpliwością czekają na szczegółowe szkolenia z kolekcji.

Drugiego dnia, tj. 3 marca odbył się spektakularny pokaz look&learn, który poprowadziła Ilona Nalewajka. Niebanalne kłosy, stylowe i klasyczne upięcia, misterne konstrukcje, takie jak... kapelusz z włosów i liczne pomysły na stylizacje - to wszystko pokazała stylistka w niecałe trzy godziny. Osoby uczestniczące w pokazie były pod wrażeniem pomysłowości i charyzmy Ilony, która przekonywała, że najważniejsze w tej pracy są pomysł i pasja. Pokaz zakończył występ taneczny, który podkreślił niecodzienny charakter pokazu.

Przyjazd tutaj był najlepszą decyzją, jaką podjęłam. Nie dość, że spędzam czas w pięknym mieście to jeszcze uczę się i poznaję niesamowite możliwości swojej pracy – mówiła jedna z uczestniczek. Fryzury, jakie zaprezentowali styliści JOICO są niesamowite i jestem pewna, że przypadną do gustu moim klientkom. Zaraz po szkoleniach od razu będę je im proponować, bo są wręcz idealne – dodała z entuzjazmem.

Cała ta świetna atmosfera, piękny Kraków oraz mnóstwo pytań od szczęśliwych klientów – oto co mnie urzekło w Polsce – mówił Ryan Nicoletti-Dowd. SHOW było naprawdę rewelacyjne, wszyscy świetnie się bawili, a nam udało się przekazać to co najważniejsze, wiedzę i koncepcję Salon I-Deas. Jestem pewien, że niebawem będzie można oglądać na ulicach szczęśliwych klientów w naszych fryzurach – dodaje Kasper Heemskerk.


W związku z całym projektem odbędzie się także międzynarodowy konkurs, w którym mogą brać udział styliści z całej Europy. Aby wziąć w nim udział wystarczy stworzyć fryzurę inspirowaną kolekcją SALON I-DEAS.


Już w piątek 21.03.2014 relacja w Radio Hair Trendy z SHOW SALON I-DEAS ze stylistami JOICO Europe

 


 


Komentarze

berendowicz-kublin.pl
tunein


Montibello
b Salon International 2018

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur