Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Już w piątek 21.03.2014 relacja w Radio Hair Trendy z SHOW SALON I-DEAS ze stylistami JOICO Europe

data publikacji  2014-03-21  komentarze  dodaj komentarz
Już w piątek 21.03.2014 relacja w Radio Hair Trendy z SHOW SALON I-DEAS ze stylistami JOICO Europe
zdjęcia hairtrendy

W niedzielę 2 marca 2014 w malowniczym Krakowie odbyło się największe wydarzenie fryzjerskie JOICO – SHOW Salon I-Deas.

Cała idea Salon I-Deas powstała by wspierać stylistów w ich codziennej pracy, a klientom dawać realne możliwości kreowania wizerunku. Polska jako jeden z nielicznych krajów dostała możliwość uczestniczenia w tym międzynarodowym projekcie.

Salon I-Deas to autorski projekt opracowany przez Gianni Scumaci – światowej sławy stylisty związanego z marką JOICO , który przez lata zajmował stanowisko dyrektora kreatywnego Vidal Sassoon, pracował dla takich magazynów jak Vogue, Vanity Fair i i-D oraz kreował wizerunek gwiazd Hollywood i Los Angeles podczas największych gali, m.in. Academy Awards.

Kraków przywitał gości piękną pogodą, a pozytywna atmosfera pokazu udzielała się każdemu, kto pojawiał się na miejscu. SHOW rozpoczęło się późnym popołudniem od prezentacji kolekcji upięć ślubnych autorstwa stylistów z Atelier Bernady. Modelki w sukniach ślubnych projektantki Anny Kary zaprezentowały najnowsze trendy fryzjerskie na zbliżający się sezon.

Po występie nadszedł czas na główną atrakcję wieczoru – występ najznakomitszych stylistów JOICO. Na scenie pojawili się Ryan Nicoletti-Dowd z Wielkiej Brytanii oraz Kasper Heemskerk z Holandii, którzy rozpoczęli od gorącego powitania wszystkich gości i omówienia koncepcji Salon I-Deas. Jednocześnie na scenie zaczęły pojawiać się modelki. Styliści przystąpili do pracy. Każda spośród czterech fryzur (trzy damskie i jedna męska) była dokładnie omawiane podczas tworzenia. Styliści dokładnie komentowali każdy ruch, polecali kosmetyki odpowiednie do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz radzili, jak je właściwie stosować, aby uzyskać zamierzony efekt. Wszystkie działania były doskonale zaprezentowane dzięki ogromnym telebimom i znakomitemu nagłośnieniu. Finalnie styliści stworzyli cztery fryzury użytkowe w casualowym stylu oraz ich 12 wariacji. Publiczność była oczarowana efektami, jakie zaprezentowali zagraniczni goście.

Po zakończonym SHOW wszyscy zasiedli do uroczystej kolacji, a po niej udali się na przyjęcie. Wszyscy bawili się doskonale, a niekwestionowanymi gwiazdami wieczory byli Ryan i Kasper, którzy wyczerpująco odpowiadali na wszystkie pytania uczestników, każdemu poświęcając tyle czasu, ile potrzebował. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem pokazu oraz możliwości, jakie poznali i z niecierpliwością czekają na szczegółowe szkolenia z kolekcji.

Drugiego dnia, tj. 3 marca odbył się spektakularny pokaz look&learn, który poprowadziła Ilona Nalewajka. Niebanalne kłosy, stylowe i klasyczne upięcia, misterne konstrukcje, takie jak... kapelusz z włosów i liczne pomysły na stylizacje - to wszystko pokazała stylistka w niecałe trzy godziny. Osoby uczestniczące w pokazie były pod wrażeniem pomysłowości i charyzmy Ilony, która przekonywała, że najważniejsze w tej pracy są pomysł i pasja. Pokaz zakończył występ taneczny, który podkreślił niecodzienny charakter pokazu.

Przyjazd tutaj był najlepszą decyzją, jaką podjęłam. Nie dość, że spędzam czas w pięknym mieście to jeszcze uczę się i poznaję niesamowite możliwości swojej pracy – mówiła jedna z uczestniczek. Fryzury, jakie zaprezentowali styliści JOICO są niesamowite i jestem pewna, że przypadną do gustu moim klientkom. Zaraz po szkoleniach od razu będę je im proponować, bo są wręcz idealne – dodała z entuzjazmem.

Cała ta świetna atmosfera, piękny Kraków oraz mnóstwo pytań od szczęśliwych klientów – oto co mnie urzekło w Polsce – mówił Ryan Nicoletti-Dowd. SHOW było naprawdę rewelacyjne, wszyscy świetnie się bawili, a nam udało się przekazać to co najważniejsze, wiedzę i koncepcję Salon I-Deas. Jestem pewien, że niebawem będzie można oglądać na ulicach szczęśliwych klientów w naszych fryzurach – dodaje Kasper Heemskerk.


W związku z całym projektem odbędzie się także międzynarodowy konkurs, w którym mogą brać udział styliści z całej Europy. Aby wziąć w nim udział wystarczy stworzyć fryzurę inspirowaną kolekcją SALON I-DEAS.


Już w piątek 21.03.2014 relacja w Radio Hair Trendy z SHOW SALON I-DEAS ze stylistami JOICO Europe

 


 


Komentarze

Montibello
Gnatyshyn
Hairmes Wróblewski Tomasz Stangierski
Nucleika Beautifull Story
tunein
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur