Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Hair Fair 2019 - Międzynarodowe Mistrzostwa Fryzjerskie Top City w Katowicach

data publikacji  2019-06-06  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Branża fryzjerska jak co roku jesienią spotyka się w Katowicach. Fryzjerski sezon targowy zamykają tradycyjnie już największe spotkania branżowe – Festiwal Hair Fair. 19 edycja tych targów przypada na weekend 23 i 24 listopada. 

W tym roku podczas Fryzjerskiego święta w Katowicach nie zabraknie emocji konkursowych, wielkich kreacji i stylizacji w Mistrzowskim stylu i na Mistrzowskim poziomie. W dniach 23 i 24 listopada rozegrane zostaną konkurencje w ramach Międzynarodowych Mistrzostw TopCity.

Top City International – Prestiżowe Międzynarodowe Mistrzostwa Fryzjerskie w Katowicach

Top City to tradycja sięgająca niemal 20 lat. Pierwsi Mistrzowie zdobywający tytuły na TopCity teraz już cieszą się uznaniem środowiska fryzjerskiego oraz sukcesami swoich podopiecznych. Ta pokoleniowa tradycja startów łączy Mistrzów i Nauczycieli ze swoimi uczniami. Edukatorzy, którzy dzisiaj przygotowują zawodników do TopCity kiedyś sami w nich startowali…

Każdy rok przynosi zmiany w TopCity. Organizatorzy sięgają po nowości, po aktualne trendy na światowych konkursach, inspirują się pomysłami zgłaszanymi przez Was – aktywnych fryzjerów, czerpią z doświadczeń Polskiej Kadry Fryzjerskiej a także podążają za fryzjerską modą. Rozwijając rangę i prestiż Mistrzostw Top City w tym roku konkurs daje po raz pierwszy możliwość wystartowania w konkurencjach Federacji CMC. Część barberska TopCity obejmie po raz pierwszy konkurencję OLD SCHOOL CMC CAT oraz SALON LOOK CMC CAT.

Już teraz należy wspomnieć także o licznych Sponsorach, bez których zmagania najlepszych fryzjerów w kraju miałyby zapewne nieco mniej radości. Nagrody dla laureatów są naprawdę przeogromne! Sponsorzy prześcigają się w zaskakiwaniu Zwycięzców zestawami nagród. Dziękujemy m.in. markom Kaaral, Bea Beleza, Subtil, Pro-f, Ponik’s, Silog, Wojtex, Elegance, Und Hair, Husion, Faoruk, Cotril. Lista marek wspierających TopCity powiększa się za co organizatorzy ogromnie dziękują!

Zgłoszenia zawodników przyjmowane są od 15 czerwca do 30 października lub do wcześniejszego wyczerpania miejsc startowych. Zgłaszać się można przez formularz na stronie www.festiwalfryzjerski.pl Strefa Zawodnika. Regulaminy od czerwca na stronie festiwalu.

Organizatorzy przygotowują cały szereg wydarzeń towarzyszących targom. W tym roku dla Fryzjerów uruchomione zostaną 3 sceny pokazowo – edukacyjne, warsztaty i pokazy look&learn, mistrzostwa fryzjerskie Top City w nowej, międzynarodowej odsłonie z elementami współzawodnictwa na szczeblu najważniejszych organizacji fryzjerskich na świecie.

Już dzisiaj przygotujcie się na moc atrakcji branżowych w Festiwalowej, twórczej atmosferze przepięknego obiektu jakim jest Katowickie Międzynarodowe Centrum Konferencyjne.

Show&Artist - Spektakularnie & Mistrzowsko na Scenie Głównej
Edu Stage -Stawiamy na rzetelną edukację
Barber Stage – strefa mocy & barberskie Jam Session
Top City International – Prestiżowe Międzynarodowe Mistrzostwa Fryzjerskie
Academy Day! Ucz się od najlepszych
Parada Szkół – młodzież potrafi!
Konferencja nauczycieli fryzjerstwa
Warsztaty i szkolenia look & learn


Bilety do nabycia online w przedsprzedaży od czerwca 2019 na portalu bielty24.pl
Facebook:
https://www.facebook.com/FESTIWAL.HAIR.FAIR/
Instagram:
https://www.instagram.com/festiwalfryzjerski/
@festiwalfryzjerski.pl

 

 


 


Komentarze

MilaPro
ALTERNATIVE HAIR SHOW 2024
Keune Jott
b AdrionTrade
Davines
SALON INTERNATIONAL

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur