Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Konkurs Kreator 2014

data publikacji  2014-02-27  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Zapraszamy wszystkich zdolnych młodych stylistów fryzur do udziału w konkursie KREATOR 2014, który odbędzie się w tym roku już po raz dwunasty w ramach poznańskiego Forum Fryzjerstwa LOOK.

Tym razem pełni pasji adepci sztuki fryzjerskiej, którzy popisują się swoją kreatywnością, nowatorstwem i świeżym spojrzeniem na stylizację, będą rywalizować w sobotę 26 kwietnia aż w sześciu kategoriach. Do konkurencji znanych już z poprzednich lat dochodzą teraz dwie nowe. Jednym z ogromnych atutów KREATORA jest niezależne jury złożone z redaktorów fryzjerskich pism branżowych. Ich wprawne oko potrafi dostrzec i docenić pomysłowość, innowacyjność i nowatorstwo młodych stylistów. Oceniając konkursowe kreacje artystyczne szukają prawdziwego talentu.


Przedstawiamy tegoroczne kategorie konkursu KREATOR

NEW LOOK

Oryginalna stylizacja współczesnej kobiety
Oryginalna stylizacja współczesnego mężczyzny

W kategoriach NEW LOOK stylizacja nie powinna przekraczać progu teatralności i przesady. Ma to być stylizacja fryzury na co dzień, w której przy pewnej dozie odwagi można swobodnie pokazać się na ulicy. Mamy jednak nadzieję, że uczestnicy podejdą do zadania z polotem. W tej konkurencji ocenie podlega przede wszystkim kolor i cięcie.

Pobierz regulamin kategorii NEW LOOK >>>

Art&HAIR

Konkurencja Art&HAIR to miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby zaszaleć. Zadaniem jest artystyczna stylizacja, przy tworzeniu której stylista może dowolnie korzystać z własnej wyobraźni i umiejętności. Tegorocznym tematem tej kategorii są znów modne „Plecionki” – jesteśmy przekonani, że po ubiegłorocznym temacie „Pin up girl”, który wielu uczestnikom sprawił nieco kłopotów, tym razem młodzi styliści nie powinni mieć podobnych problemów. Trudność tym razem polega na czymś innym. Wydaje się, że w kwestii plecionek wszystko zostało już powiedziane – aby przekonać do siebie jury potrzebna będzie ogromna pomysłowość i kreatywność. Liczymy, że nasi styliści pokażą stylizacje, które będą mogły być inspiracją dla innych.

Pobierz regulamin konkurencji ART&HAIR >>>

KIDS CRAZY HAIR

Po raz drugi odbędzie się też rywalizacja w kategorii KIDS CRAZY HAIR. Wprowadzone podczas edycji 2013 wariacje na temat fryzury dziecięcej z udziałem modeli w wielu 6-11 lat spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.Małe modelki wprowadziły do strefy konkursowej i na scenę główną dziecięcą żywiołowość i uśmiech.Końcowe modelowanie jest w tej kategorii zupełnie dowolne a ilość środków i technik uzależniona jest tylko od uczestnika i jego pomysłu na fryzurę.

Pobierz regulamin konkurencji KIDS CRAZY HAIR >>>

FOREVER YOUNG 60+ - NOWOŚĆ

Konkurencja FOREVER YOUNG to rywalizacja w tworzeniu niebanalnych fryzur dla osób 60+. Jako społeczeństwo żyjemy coraz dłużej, co sprawia, że osoby starsze coraz częściej długo pozostają aktywne zarówno zawodowo, jak i społecznie. Chcemy zerwać ze stereotypem starszej pani z trwałą na krótkich włosach i zaproponować nowe ciekawe rozwiązania dopasowane zarówno do stylu i sposobu zachowania osób po 60-tce, jak i kondycji ich włosów. Wyzwanie na tyleż interesujące, co i trudne. Ale tym bardziej jesteśmy ciekawi efektów.

Pobierz regulamin konkurencji FOREVER YOUNG 60+ >>>

BEAUTY live! - NOWOŚĆ

Z kolei w konkurencji BEAUTY live! konkurować ze sobą będą zespoły złożone z fryzjera i wizażysty, których rolą będzie wymyślenie i wykonanie fryzury i makijażu na żywo. Zadanie polegające zarówno na wykonaniu koloryzacji, jak i cięcia będzie tym trudniejsze, że losowanie modelek odbędzie się tuż przed rozpoczęciem konkursu. Nie będzie więc możliwości wcześniejszego przygotowania i przemyślenia stylizacji. Wszystko odbywać się będzie na Scenie Głównej pod czujnym okiem publiczności. Chcemy, by warunki konkursu zaprezentowały umiejętności stylistów w realnej sytuacji, gdy w salonie fryzjerskim pojawia się klientka, a fryzjer musi użyć wszystkich swoich umiejętności i wykazać się kreatywnością, by w wyznaczonym czasie osiągnąć jak najlepszy efekt.

Pobierz regulamin konkurencji BEAUTY live! >>>


Organizatorzy konkursu


MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE Sp. z o.o.
ul. Głogowska 14, 60- 734 Poznań

Dana Puciłowska
61-858 Poznań, ul. Grobla 3m6
tel./fax 061 – 852 34 69, 602 255 440
danapucilowska.com

Krystyna Piasecka - doradca artystyczny

look.mtp.pl

 


 


Komentarze

Chantal
ADJ Trading - JuliArt nasz
Keune Jott
Emilio
Paul Mitchell
Artego NASZ

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur