Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Pokaz salonu Wilcza 18 na deskach Teatru Wielkiego

data publikacji  2014-02-22  komentarze  dodaj komentarz
Pokaz salonu Wilcza 18 na deskach Teatru Wielkiego
zdjęcia hairtrendy

Blisko 60 osób na scenie, muzyka, gra świateł, wizualizacje, a przede wszystkim pokaz fryzur. Spektakularny, eksperymentalny pokaz Addiction salonu Wilcza 18.

Pokaz odbył się 31 stycznia 2014 r. na deskach Sceny Kameralnej Teatru Wielkiego-Opery Narodowej w Warszawie. To pierwsze w Polsce wydarzenie tego typu, łączące elementy spektaklu, show, baletu i klasycznego pokazu fryzjerskiego. „W spektaklu pokazałem obszary sztuki, które mnie inspirują na co dzień. Poprzez tak zaaranżowane przedstawienie starałem się ukazać miłość do ludzi uzależnionych od swoich pasji.” powiedział Piotr Hull - pomysłodawca i właściciel salonu Wilcza 18.

Pokaz w formie trzech aktów nawiązywał do uzależnień kolejno od muzyki, sztuki tatuażu i baletu. W tym anturażu fryzjerzy salonu Wilcza 18 na oczach widzów kreowali i prezentowali fryzury nawiązujące do tematyki poszczególnych aktów.

Fryzjerom towarzyszyli na scenie wybitni artyści z dziedzin sztuki będących inspiracją dla pokazu. I tak goście mogli podziwiać min. wokalistkę Anię Iwanek, która wykonała na żywo tytułowy utwór „Addiction", Maksim’a Woitiul’a, pierwszego solistę baletu Teatru Wielkiego-Opery Narodowej w Warszawie oraz tatuaże Julii Szewczykowskiej.

Kolejne części przedstawienia łączyły wokalizy Pati Sokół z towarzyszeniem multiperkusji Leszka Lorenta. Całość wyreżyserowała Martyna Kaczanowska a muzykę do spektaklu stworzył znany kompozytor muzyki filmowej Paweł Lucewicz.

Po pokazie w kuluarach odbył się bankiet oraz spotkanie z twórcami. Goście mogli skosztować sushi przygotowanego przez Sakana Bar Sushi oraz zapoznać się z najnowszą kolekcją biżuterii marki Pandora.

Partnerami pokazu byli: Teatr Wielki-Opera Narodowa, 'Loreal, Pandora, Sakana Sushi Bar, Poziom 511 Design Hotel &Spa. Partnerem medialny był finelife.pl.

"Addiction" Backstage/Fashion show from Sputnik Studio

 


 


Komentarze


Gnatyshyn
Hairmes Wróblewski Tomasz Stangierski
Montibello
Kanel
HT Baner

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur