Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Claude Tarantino Show w Bogocie, Kolumbia

data publikacji  2019-01-09  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Claude Tarantino, stylista fryzur i projektant, prezentuje swoje seminaria, pokazy, kolekcje i kreacje artystyczne o nowoczesnych, rzeźbionych i ustrukturyzowanych cięciach. Claude Tarantino rozpoczął karierę w wieku 14 lat jako praktykant fryzjerski. 

Claude Tarantino jest przedsiębiorcą, szanowanym w swoim zawodzie, na czele 8 salonów (Metz, Nancy, Rombas), w tym 3 wysokiej klasy otoczone przez pięćdziesięciu doświadczonych pracowników i wyszkolonych do kryteriów jakości narzuconych przez jego markę "Duch Claude Tarantino".

Poza swoimi własnymi markami, Claude Tarantino utworzyło grupę profesjonalnych fryzjerów zrzeszonych, którzy są niezależnymi członkami "Spirit Claude Tarantino" reprezentującymi 28 salonów we Francji. Claude Tarantino szkoli i inspiruje dwa prywatne seminaria rocznie.

Ambasador fryzjerstwa L'Oréal od ponad 15 lat, Claude Tarantino przekazuje swoje twórcze talenty poprzez pokazy i seminaria w całej Francji i na całym świecie. Ponadto, zawsze w poszukiwaniu nowości, Claude Tarantino tworzy dwie kolekcje rocznie, które pojawiają się w modzie i profesjonalnej prasie całego świata.

W 2008 roku Claude Tarantino zostało nagrodzone trofeum w kategorii najlepszego komercyjnego fryzjerstwa A.I.P.P. (Międzynarodowe Stowarzyszenie Profesjonalnej Prasy do Włosów).

www.claude-tarantino.com
 

 


 


Komentarze

Keune Jott
HairToxx
Kaaral manniskan
Chantal
Davines
Montibello

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur