Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

FARMAGAN - Enigma. Odszyfrować styl.

data publikacji  2019-02-25  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Szukanie prawidłowości, dekonstrukcja, wyprzedzanie innych – to nasze cechy narodowe. W końcu to Polacy złamali kod niemieckiej maszyny szyfrującej. 

Kolekcja „Enigma” to hołd oddany matematycznej dokładności i refleksja na temat kryptologii we współczesnej modzie. W przełomowych dla fryzjerstwa latach 60. zdefiniowano klasykę fryzur, wyznaczono kierunki strzyżeń, które precyzyjnie dopasowane do kształtu twarzy i indywidualnych cech anatomicznych, pozwalają wydobyć naturalne piękno. Ten kanon na stałe wpisał się w codzienność pracy każdego fryzjera.

A gdyby tak odwrócić go do góry nogami?
Sprawdzić, co może podlegać dekonstrukcji?

Do takiej zabawy marka FARMAGAN zaprosiła najlepszych polskich fryzjerów.

Kolekcja „Enigma” przypomina, że styl to kwestia odwagi w odwracaniu proporcji i szukanie nietypowych połączeń. Klasyczny long bob z koloryzacją w kolorach brązu z czerwonymi panelami czy łagodne odcienie blondu zestawione z dysharmonijnym strzyżeniem to hity sezonu zima 2018/2019 roku.

Fryzjerzy pokazują możliwości stylizacyjne grzywek w różnych odsłonach, stawiają na krótkie boby, naturalne, ciepłe blondy - tak charakterystyczne dla słowiańskiego typu urody. Kolorowe panele to nuta awangardy, która pozwala skuteczniej wydobyć indywidualne cechy każdej klientki.

Klasyka jest ponadczasowa, ale "zaktualizowaliśmy" ją elementami awangardy. Chcemy w ten sposób pokazać, że najprostsze rozwiązania można przedstawić w niekonwencjonalny sposób – wyjaśniają twórcy kolekcji. Fryzjerzy wykorzystali naturalne struktury włosów, posłużyli się wyraźnym zaznaczeniem koloru.

Przesłanie „Enigmy” doskonale oddają też kolaże zdjęciowe z białymi koszulami w tle. Wszystkie elementy są znane, ale nowe połączenie daje gwarancje zupełnie innego odczytania.

A jaki jest Wasz kod mody na ten sezon? 


Koordynator sesji: Paweł Kamiński
makijaż: Maria Ciernioch
stylizacja: Maria Kompf
fotografia: Łukasz Dziewic
post-produkcja: Aleksandra Stefaniak

Twórcy: Andrzej Lesnow, Damian Płoński, Rafał Matysiak, Wioletta Franas-Czapnik, Anna kołtuńska, Sergiusz Szafrański, Anna Podsiadła, Ewa Demkiewicz, Maja Szul, Olga Skwarek

 


 


Komentarze

ab Moroccanoil
MilaPro VividColors
Artego NASZ
Kaaral manniskan
Montibello
Pravana

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur