Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

URODA - ruszamy już w najbliższą sobotę!

data publikacji  2018-10-01  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

URODA 21 Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie 6-7 października 2018 | Gdańsk, AMBEREXPO. 330 firm i marek z Polski oraz zagranicy, możliwość testowania i zakupu produktów w promocyjnych cenach ponad 60 wydarzeń z udziałem światowej sławy mistrzów sztuki fryzjerstwa i wizażu, emocjonujące konkursy.

Targi URODA rozpoczną się w iście oskarowym stylu - pokazem Red Carpet Glow z udziałem finalistek Mistrzostw Wizażu i Stylizacji. I od tej chwili dziać się już będzie non stop, bo imponujący program wydarzeń wypełniony jest co do minuty. Najbardziej widowiskowe wydarzenia: inspirujące pokazy, prestiżowe konkursy i mistrzostwa odbywać się będą na czerwonym dywanie w STREFIE SHOW. To tu swój kunszt i talent pokażą światowej sławy goście specjalni targów. Tu odbywać się będą finały Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw we Fryzjerstwie СМС Polska Beauty Awards Gdańsk 2018 i Mistrzostw Makijażu Kobiety Dojrzałej. Tu swoje wielkie chwile przeżywać będą laureaci konkursów.

Światowe trendy: od chłodnej Skandynawii po gorące Włochy

Targową niedzielę zdominuje DZIEŃ FRYZJERA. W podróż po fryzjerskich trendach – od chłodnej Skandynawii po gorące Włochy – zabiorą nas: Vazha Mkhitaryan z Rosji (dwunastokrotny mistrz świata we fryzjerstwie i wiceprezydent CMC), który zaprezentuje Fryzury i upięcia haute couture, czołowi włoscy styliści: Antonio Bilancio (prezydent CMC), Luigi Galluccio i Oreste Cuomo przedstawią Włoskie spojrzenie na nowoczesne trendy i Finlandia Callisto Group – Alina Pikarewska i Svetlana Kiljunen w pokazie Skandynawskie motywy.

Kto pojedzie do Japonii?

Liczba konkursów towarzyszących Targom URODA jest imponująca! I równie imponujące są nagrody. Najbardziej prestiżowe są Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa we Fryzjerstwie СМС Polska BEAUTY AWARDS GDAŃSK 2018, rozgrywane w kategoriach damskich: Salon Look (modne strzyżenie z modelowaniem), Evening Style (fryzura wieczorowa), Bridal Style (fryzura ślubna) i w kategorii męskiej: Old School (strzyżenie z modelowaniem). Tegoroczną nowością jest konkurencja Full Fashion Look, w której zadaniem uczestników będzie przygotowanie stylizacji Elegant modern style. Zwycięstwo, poza ogromnym prestiżem, da również nominację do kadr narodowych na Mistrzostwach Europy 2018 (Włochy) i Mistrzostwach Świata 2019 (Japonia).

Konkursowe emocje – jest o co walczyć!

Po raz pierwszy podczas targów URODA odbędą się MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA STYLIZACJI I PIELĘGNACJI RZĘS I BRWI Amber Eyes, obejmujące stylizację damskich i męskich brwi, a także bardzo popularny w branży kosmetycznej zabieg liftingu/laminowania rzęs. Po raz pierwszy także wręczone zostaną nagrody laureatom FOTOKONKURSU FRYZJERSKIEGO Gdańsk Fotofryz Awards 2018.

Dwa nowe konkursy organizuje również Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Są to: OTWARTY KONKURS MĘSKI Lalka Ken oraz OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODYCH TALENTÓW w kategoriach: fryzjerstwo damskie Bogini wszechczasów widziana oczami wyobraźni fryzjera i fryzjerstwo męskie Bogowie, krezusi widziani oczami wyobraźni fryzjera. Niesłabnącą popularnością wśród uczestników i publiczności cieszą się też konkursy towarzyszące targom już od wielu lat:

• MERCURIUS GEDANENSIS – konkurs dla wystawców na najlepsze produkty prezentowane na Targach URODA
• 8. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji RED CARPET GLOW
• 19. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej MAKIJAŻ KOKTAJLOWY
• 21. Mistrzostwa Stylizacji Paznokci NAIL MASTER CUP
• 6. Ogólnopolskie Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym
• 12. Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN w kategoriach fryzjerstwo damskie i fryzjerstwo męskie
• 5. Konkurs Międzyszkolny OPEN HAIR CUP 2019: Jasna i ciemna strona lalki Barbi, w którym rywalizują drużyny szkolne z całej Polski
• Otwarty Młodzieżowy Konkurs Fryzjerski
• MISTRZOWIE URODY - Gala Plebiscytu Dziennika Bałtyckiego o tytuł: Fryzjera Roku, Salon Fryzjerski Roku, Kosmetyczkę Roku, Studio Urody Roku, Stylistkę Paznokcia Roku, Make-up Artist Roku, Linergistkę Roku, Trenera Personalnego Roku, Dietetyka Roku oraz SPA Roku w województwach: pomorskim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim.

Uczyć się od najlepszych

Targi URODA to także doskonała okazja do doskonalenia swoich umiejętności i kwalifikacji, tym bardziej że certyfikowane szkolenia, kreatywne warsztaty i wykłady poprowadzą eksperci i instruktorzy najwyższej klasy:

• Anna Zenkovska, top stylistka, finalistka konkursów mistrzostw świata i Europy (warsztaty Anatomia strzyżenia – geometryczne podejście do strzyżenia damskiego)
• Beata Małachowska, wieloletnia wizażystka marek Christian Dior i Chanel, właścicielka Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art (pokazy: Makijaż wegański - świeżość i młodość w zgodzie z naturą, Makijaż ślubny - wegańskie piękno panny młodej)
• Jolanta Wagner, make-up artist, dyrektor artystyczna Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej (Ogólnopolski Kongres Wizażystów Ślub zgodny z trendami)
• Adrian Świderski, makijażysta gwiazd, znany ze współpracy z magazynami mody Vogue, Harper’s Bazaar i stacjami telewizyjnymi BBC i TVN (Pokaz Makijażu Glamour)
• Antonio Bilancio z zespołem (warsztaty barberskie Mistrzowskie Cięcia – strzyżenie Old School bez użycia maszynki i depilacja brody nitką).

W bogatym PROGRAMIE EDUKACYJNYM przewidziane są również szkolenia i konferencje poświęcone stylizacji paznokci, makijażowi permanentnemu, nowatorskim technikom odbudowy skóry i wiedzy, jak dzięki facebookowi zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług w branży beauty.

Swoją wiedzę wzbogacić będzie można także na specjalistycznych kongresach - Stylizacji i Pielęgnacji rzęs i brwi Amber Eyes, Podologicznym czy Wizażystów. Na wielu stoiskach będzie też można skorzystać z bezpłatnych konsultacji i innowacyjnych zabiegów. Natomiast w STREFIE MODY Creative Zone by Maarwin będzie można zasięgnąć porad stylistów i wizażystów, spotkać się z blogerami i fotografami oraz poznać najnowsze trendy w modzie na sezon 2019.

Broda idealnie skrojona

Wszystkiego o sztuce pielęgnowania i strzyżenia brody dowiemy się w Strefie Barberingu. Warsztaty i pokazy najnowszych trendów, które zaprezentuje firma szkoleniowa Super Barber z Wojciechem Karwatem (Mistrz Polski w barberingu) oraz mistrzowie z Barber Expert Academy.

Fajnie jest pomagać

Z inicjatywy Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw targom towarzyszy akcja charytatywna Czesanie za uśmiech, której celem jest wsparcie podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom i promocja młodych talentów fryzjerskich. Za datki wrzucone do specjalnie przygotowywanych puszek uczniowie szkół zawodowych będą czesali chętne osoby. Akcję w tym roku wesprą także mistrzowie fryzjerstwa, laureaci międzynarodowych konkursów, m.in. Joanna Jakubek, Joanna Kuzas-Jakuszewska i Iwona Ostrowska. Bądźmy szczodrzy!

Strefy tematyczne, czyli jak się poruszać

W trzech halach wystawienniczych gdańskiego centrum AMBEREXPO swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy: kosmetyków profesjonalnych, kosmetyków do użytku domowego, kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci, podologii oraz wyposażenia i akcesoriów do salonów. Dla ułatwienia ekspozycja targowa podzielona została na strefy tematyczne:

• STREFA SHOW | pokazy trendów we fryzurach i w makijażu, konkursy, mistrzostwa
• STREFA POKAZOWA | prezentacje najnowszych zabiegów kosmetycznych
• STREFA MAKIJAŻU | Make-Up Studio - Beauty Corner, konsultacje z wizażystkami
• STREFA BARBERINGU | pokazy i porady ekspertów
• STREFA PODOLOGII |narzędzia, urządzenia, kosmetyki do salonów specjalizujących się w diagnostyce, leczeniu i pielęgnacji stóp
• STREFA MODY | Creative Zone by Maarwin – trendy na sezon 2019, spotkania ze stylistami, fotografem, blogerami, modelkami, wizażystami, pokazy mody i biżuterii
• STREFA KONFERENCYJNA | kongresy, wykłady i szkolenia dla profesjonalistów
• STREFA MISTRZOSTW | fryzjerstwo, stylizacji paznokci, makijaż permanentny
• STREFY WYSTAWCÓW | kosmetyka i fryzjerstwo


więcej informacji: urodatargi.pl
termin: 07.10 sobota, godz. 10.00-18.00 | 08.10 niedziela, godz. 10.00-17.00
miejsce: AMBEREXPO Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Żaglowa 11
organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
dyrektor projektu: Dorota Solochewicz
dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl ǀ t. 58 55 49 204, 601 894 332

PARTNERZY
Pomorska Izba Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Euro Fashion, Akademia Paznokcia, Europejska Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner, Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej Beauty Art, Fale Loki Koki, Barber Expert Academy, CMC, Fundacja Federacja Stylistów.
SPONSOR GŁÓWNY HAIR DESIGN: firma JBS
FUNDATORZY NAGRÓD HAIR DESIGN: sieć sklepów Fale Loki Koki, Husion
HOTEL PARTNERSKI: Golden Tulip

 


 


Komentarze

Artego NASZ
MilaPro
b AdrionTrade
Davines
Paul Mitchell
MilaPro VividColors

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur