Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Stylizacje Goldwell Kerasilk jak z Instagrama

data publikacji  2018-10-10  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Zdjęcia lekkich upięć podbijają Internet, stając się ogólnoświatowym trendem we fryzjerstwie. Ma być kobieco i z utrwaleniem, lecz bez wyczuwalnego usztywnienia na włosach. Jak osiągnąć efekty rodem z Instagrama i Pinteresta?

Jak wykończyć fryzurę, dodatkowo pielęgnując włosy i chroniąc je przed działaniem szkodliwych czynników takich jak temperatura czy warunki atmosferyczne? Na te i inne pytania odpowiadają ambasadorka Goldwell Kerasilk oraz instruktorki Goldwell.  

Maria Korzeniowska, ambasadorka Goldwell Kerasilk:

Podstawą lekkiej stylizacji są produkty i dobrze dobrane akcesoria. W prezentowanej stylizacji pokazałam tegoroczny trend we fryzjerstwie lekkie, casualowe loki. Przed wykonaniem stylizacji wydobyłam naturalny blask włosów, wykonując kurację Kerasilk Reconstruct. Następnie jeszcze wilgotne włosy zabezpieczyłam przed działaniem wysokiej temperatury sprayem nadającym kształt z serii Kerasilk Style. W stylizacjach tego typu bardzo ważne jest, aby nadać włosom lekkości, dlatego postawiłam na fale zakończone prostą końcówką. Pierwsze pasma układam z kierunkiem na twarz, używając grubej lokówki. Skręty wykonywałam naprzemiennie, raz w jedną, raz w drugą stronę, wyciągając końcówkę włosów, którą na koniec podkreślałam kremem uszlachetniającym. Taka fryzura wymaga utrwalenia, ale z możliwością przeczesania jej palcami. Lakier utrwalający Kerasilk Style nadaje się do tego znakomicie.

Klaudia Gorczewska, instruktorka Goldwell:

Aktualnie w ślubnych upięciach panuje trend na lekkość i połysk przy jednoczesnym utrwaleniu. Zawsze powtarzam na moich szkoleniach, że we fryzurach, które mają wytrzymać całą noc w nienaruszonym stanie, ważna jest tekstura. Dlatego warto sięgnąć po lakier teksturyzujacy, który przygotuje nam włosy, jednocześnie nie sklejając ich. Dodatkowo za pomocą pianki zwiększającej objętość, nakładanej tuż przed modelowaniem z łatwością uzyskuję pogrubienie i objętość od nasady włosów. Podczas termostylizacji zawsze sięgam po spray jedwabiście wygładzający dla ochrony przed temperaturą i dla zwiększenia połysku, a pojedyncze elementy fryzury akcentuję kremem uszlachetniającym, który świetnie dyscyplinuje i podkreśla to, co chcemy wydobyć z naszego upięcia.

Marlena Tąpała, instruktorka Goldwell:

We wszystkich upięciach bardzo ważne jest, aby osiągnąć pożądaną teksturę i objętość, nie tracąc na blasku oraz przyjemnej gładkości. Dzięki kuracji Kerasilk Repower uzyskuję objętość i teksturę, a dzięki produktom do stylizacji utrwalenie i jedwabistość. W prezentowanej fryzurze zależało mi, aby boki były gładkie, a góra pełna, dlatego z obu stron wygładziłam włosy, dodając im blasku kremem uszlachetniającym. Włosy w kucyku na czubku głowy zabezpieczyłam wcześniej przed działaniem wysokiej temperatury (spray nadający kształt Kerasilk Style) i utworzyłam grube loki. Następnie stwistowałam włosy do środka i po zastosowaniu lakieru teksturyzującego Kerasilk Style wyciągnęłam lekko pojedyncze pasma. Całość upięłam, używając wsuwek w kolorze włosów modelki. Fryzurę wykończyłam lakierem utrwalającym Kerasilk Style.

 


 


Komentarze


Rica Polska
Chantal zele
a Goldwell
Kaaral manniskan
Mila Pro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur