Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Produkty polecane przez tysiące fryzjerów na całym świecie

data publikacji  2018-11-06  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Firma BBCOS HairPro produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów, na bazie naturalnych składników jakim jest olej araganowy, nasiona lnu. Produkty BBCOS HairPro to najnowsze osiągnięcia w zakresie koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów. 

Farba z Lnem i Arganem

Farba z Lnem i Arganem 

Farba Innvoation evo jest innowacyjną, trwałą farbą do farbowania włosów, o niskiej zawartości amoniaku, która gwarantuje pełne pokrycie siwych włosów. Dzięki swoim 3 działaniom nadaje trwały kolor, odżywia i nawilża włosy. Wszystko w jednym celu - osiągnięcia jednolitego koloru od nasady aż do końca. Składniki aktywne Lnu i Arganu wnikają do włosów podczas procesu farbowania, wzbogacają włosy o witaminy. W rezultacie włosy są zdrowsze a kolory bardziej intensywne, lśniące i trwalsze.
Farba dostępna jest w 114 kolorach, które zadowolą a nawet najbardziej wymagających klientów.

Farba z Keratyną

Farba z Keratyną

Niezwykła kolorystyka oraz innowacyjny system, który regeneruje włosy dzięki keratynie,farba jest łagodna ponieważ nie posiada amoniaku. Farbowanie włosów tą farbą daje naprawdę wspaniały blask. W połączeniu z utleniaczem keratincolor, gwarantuje rewelacyjne pokrycie siwych włosów. Kolory są starannie opracowane, szeroka paleta barw ,specjalne aktywne skladniki dbają o włosy.
Farby dostępne w 74 kolorach.

Bezpośrednia koloryzacja

Bezpośrednia koloryzacja

Farba Colortribe
To czysta energia i witalność, jest w stanie zmienić świat koloryzacji: bezpośredni kolor, maksymalna koncentracja pigmentów do tworzenia długotrwałych intensywnych efektów. Nowa linia profesjonalnych farb wykonana przez BBCOS, Stworzona inspiracjami najnowszych trendów fryzjerskich, ma za zadanie dawać radość naszym klientom.
Dziewięć podstawowych kolorów, które mogą być stosowane jaki jeden kolor lub zmieszane razem, aby stworzyć nieskończone bardzo ciekawe efekty. „Pozwól ponieść się wyobraźni”.
żółty • pomarańczowy • czerwony •magenta • niebieski • fioletowy • zielony • perłowy • neutralny 0

 


 


KomentarzeTargi HairForum
Montibello
aa Targi LOOK 2019

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur