Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Iwona Wasik - kolory jesieni inspiracją trendów w koloryzacji włosów

data publikacji  2018-10-11  komentarze  dodaj komentarz
Iwona Wasik - kolory jesieni inspiracją trendów w koloryzacji włosów
zdjęcia hairtrendy

Wraz z końcem lata nie skończą się eksperymenty na włosach ,wciąż modne będą bardzo intensywne kolory takie jak fiolety, czerwienie, odcienie nawet intensywnego niebieskiego, najlepiej wymieszane w różne kolorowe refleksy na włosach, co dalej będzie nam przypominać o wakacyjnej sielance. 

Kolory takie ma do zaoferowania włoska marka BBcos „Colortribe” są to bezpośrednie - pigmenty na włosy. A dla osób mniej odważnych ale chcących być na bieżąco z modą polecamy nadal bardzo mocne popiele oraz zimne brązy.

Większość kobiet - Przynajmniej tak wynika z naszego doświadczenia uwielbia zimne odcienie szczególnie blondy ,a w połączeniu z zimnym brązem tej jesieni napewno będzie wyglądać zjawiskowo.

Sezon jesienny sprzyja nam do sięgania po nasycone kolory. Gdy na dworze zaczyna robić się szaro potrzebujemy pokolorować swój świat, więc dlaczego nie zacząć od włosów?


IWONA WASIK jest dyrektorem artystycznym marki BBCOS POLSKA. Fryzjerstwo jest jej pasją, a praca z ludźmi i dla ludzi sprawia jej wielką przyjemność. Uczestniczyła w wielu szkoleniach jak i sama prowadziła. Między innymi: Monaco, Werona, Turyn, Rzym, Praga, Mediolan. Wielokrotna zdobywczyni lauru piękna. Jej ulubioną dziedziną fryzjerstwa jest koloryzacja oraz fryzury okolicznościowe, które pozwalają wykazać jej kunszt zawodowy. Wyszkoliła wielu adeptów fryzjerstwa. Obecnie prowadzi cykliczne szkolenia dla marki BBCOS. 

 


 


Komentarze

Keune Jott
Montibello
Farouk_Alterego
Dorota Wodzińska

Mila Pro

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur