Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

ARTEGO - KOLEKCJA HOLO

data publikacji  2018-11-09  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Najnowsza kolekcja artego to innowacyjny projekt, wykorzystujący farby IT'S COLOR XXL artego - w NOWYCH METALICZNYCH MIESZANKACH - oferujący najwyższy poziom metalicznej koloryzacji włosów z zachowaniem spójności z naszą filozofią – CARE FOR BEAUTY – zdrowe i piękne włosy. 

Metaliczne kolory, to hit, który zdominował światowe wybiegi – a teraz pojawia się również w artego! Kolekcja HOLO to niecodzienne połączenia i konturowanie włosów w modnych metalicznych odcieniach Metallic Color Beauty.

W najnowszej kolekcji, stworzonej przez stylistów artego – Krzysztofa Pajora, Wojciecha Zielińskiego, Marcina Machnickiego i Dariusza Adamowskiego – znajduje się 13 unikatowych metalicznych mieszanek, które łączone ze sobą dają nieskończenie wiele możliwości.

Kolekcja HOLO została opracowana z zachowaniem najwyższych standardów jakości, zapewniając doskonałe krycie, długotrwałe rezultaty i piękno zdrowych włosów.

Intensywne, metaliczne odcienie, pastelowe kolory i długotrwały blask włosów – to właśnie najnowsze Metallic Color Beauty.

Fryzury: Krzysztof Pajor, Wojtek Zieliński, Marcin Machnicki i Dariusz Adamowski
Zdjęcia: Weronika Kosińska
Stroje: Kamila Picz
Makijaż: Iza Szelągowska

 


 


Komentarze

Hairdreams
HT Baner
berendowicz-kublin.pl
aa Targi LOOK 2019
Kemon
Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur