Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Berendowicz & Kublin - Stylizacje Fryzur Ślubnych

data publikacji  2018-07-06  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Prowadząc sieć Salonów Fryzjerskich Berendowicz & Kublin na bieżąco obserwujemy światowe trendy z wybiegów, magazynów modowych oraz inspiracje, z którymi przychodzą do nas przyszłe Panny Młode.  

W tym duża część z nich jest również trendsetterkami, które pokazują nam swoje pomysły i inspirują nas – fryzjerów do twórczej pracy. Stworzenie wymarzonej fryzury ślubnej to kwestia indywidualna, kreowana z myślą o wyjątkowej urodzie przyszłej Panny Młodej przy uwzględnieniu wszelkich szczegółów takich jak suknia ślubna, czy makijaż, by wszystko było starannie dopasowane i układało się w spójną całość. Perfekcyjna fryzura ślubna powstaje w oparciu o topowe trendy, jest odpowiednio utrwalona, wzbogacona o umiejętnie dobrane akcesoria.

Romantyczne, luźno upięte fryzury
Sezon ślubny 2018 należy do romantycznych, luźno upiętych fryzur, które dają efekt kontrolowanego nieładu. Dzięki temu trendowi Panna Młoda wygląda niezwykle dziewczęco i naturalnie. Luźno upięte fryzury świetnie współgrają z koronkowymi sukniami oraz klasycznymi, skromnymi kreacjami.

Perfekcyjne wykończenie fryzury
Jeżeli udało Ci się stworzyć wymarzoną fryzurę dla Panny Młodej – to świetna robota! Natomiast nie zapomnij o właściwym utrwaleniu fryzury. Co zrobić by fryzura nie wyglądała sztucznie i zachowała swój naturalny urok? W przypadku delikatnego utrwalenia fryzury świetnie sprawdzą się takie produkty jak lakier elastyczny, czy puder do włosów.

Starannie dobrane akcesoria
Tak zwaną ,,wisienką na torcie” są dobrze dobrane akcesoria. W tym sezonie królować będą opaski, bogato wyglądające zdobienia - spinki z połyskującymi kamieniami oraz ponadczasowe wplatanie świeżych kwiatów we włosy. Oczywiście wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy uzyskać, jaka jest kreacja... tak, żeby wszystko tworzyło swoistą harmonię. – dodaje Joanna Dziedzic, edukatorka Akademii Szkoleniowej B&K


 Beata Berendowicz i Sławek Kublin są założycielami jednej z najbardziej cenionych marek w kraju. To dyrektorzy artystyczni Akademii Fryzjerskiej B&K, którzy dwa razy w roku tworzą autorskie kolekcje fryzur. Na co dzień pracują i edukują w salonach, w Akademii Szkoleniowej B&K oraz w pierwszej w Polsce Internetowej Platformie Fryzjerskiej step4hair.com. Beata Berendowicz jest również ambasadorką marki Schwarzkopf Professional. To w końcu jak sami o sobie mówią, ,,Pasjonaci fryzjerstwa”, którzy w stu procentach odzwierciedlają to w swojej pracy. Tworzą dzieła sztuki – fryzury swoich Klientów.

 


 


Komentarze

Keune Jott

Gnatyshyn
Nucleika Beautifull Story


przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur