Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

REVITAE - NOWE ŻYCIE DLA WŁOSÓW

data publikacji  2018-06-05  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Gabriele D’Annuzio, jeden z największych włoskich poetów powiedział: „Piękność przyszłości będzie łysa”. Ale laboratoria Kaaral nie zgadzają się z tym: stworzyły produkt zdolny dać włosom nowe życie, poprawiając siłę matki natury. Ten produkt nazywa się Revitae Complex.  

Włosy stale odrastają, ale ich utrata jest zawsze traumą. Z każdym włosem znalezionym na ubraniu, poduszce lub grzebieniu niepokój wzrasta i każdy z nas przynajmniej raz w życiu zadał sobie to nieuchronne pytanie: i co teraz?

Z tego też powodu Kaaral opracował Revitae - kurację, która ma dać włosom nową energię. Revitae jest owocem perfekcyjnego połączenia najnowszych innowacyjnych technologii i naukowej wiedzy o roślinach. Revitae Complex jest nadzwyczajnym kompleksem, który stymuluje zarodki komórek macierzystych i budzi uśpione cebulki, sprzyjając rozpoczęciu nowego życia przez włos. Kuracja Energetyzująca i Pogrubiająca, dodająca siły, gęstości i kształtu włosom i skórze.

Dlaczego Revitae? Rozwój badań rozpoczął się w 1980 r, kiedy stworzono Dpna, pierwszy produkt który zapobiegał utracie włosów. Wykazując potrójne działanie, był gotów stać się jednym z filarów branży. W latach 2000-nych Dpna ewoluował: nowe badania dały życie serii K05, ekskluzywnemu systemowi na bazie Olejku z Drzewa Herbacianego, dla zapobiegania utracie i kuracji dla włosów i skóry głowy. Dziś Revitae ma za sobą długą podróż a przed sobą dalekosiężny cel: pomóc ludziom wieść życie pełne pewności siebie, ponieważ nie możesz kontrolować swojego życia jeśli nie możesz kontrolować swoich włosów.
 

 


 


Komentarze

HT Baner

berendowicz-kublin.pl
Moroccanoil

Keune Jott

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur