Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Spotkanie miłośników marki Keune Haircosmetics

data publikacji  2018-08-08  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

W urokliwym Utrechcie spotkali się międzynarodowi miłośnicy marki Keune Haircosmetics, aby być częścią najważniejszego wydarzenia tego roku: Roots of Beauty 2018.

Trzy dni wypełnione emocjami, spotkaniami oraz niesamowitą energią. Event rozpoczął się rodzinną kolacją Keune, która miała miejsce w nietypowej lokalizacji, a mianowicie w muzeum kolejowym. Przy akompaniamencie największych hitów granych na żywo, co nie mogło się skończyć inaczej jak tańcami do późnych godzin nocnych.

Na szczęście większość następnego dnia, była przeznaczona na zwiedzanie Utrechtu bądź Amsteerdamu. Dopiero wieczorem odbywał się największy pokaz Roots of Beauty. Na scenie odbyło się 2,5 godzinne widowisko podczas, którego mogliśmy zobaczyć największe gwiazdy Keune Haricosmetics oraz najnowsze trendy ze świata fryzjerstwa.

Kolekcję Beyond True Beauty, która była koktajlem nieorganicznej wyobraźni i kreatywności przedstawiła Ambasador marki Ilham Mestour wraz z Marriët Gakes, Roberto Tarla oraz George Alderete. Spektakularne upięcia oraz niesamowite przejścia kolorystyczne były kluczowe dla tego show. Na scenie mogliśmy również podziwiać dwa duety: Mazella & Palmer, którzy zaprezentowali fenomenalne techniki strzyżeń oraz Keune Master Barbers Tom Champna wraz z Jamesem Baumont przywrócili klimat lat 20stych kolekcją męską 1922 by J.M.Keune. Wszystko to działo się na oczach 4,5 tysiąca widzów z całego świata.

Ostatniego dnia odbyły się szkolenia Master Class z gwiazdami, które wcześniej mogliśmy podziwiać na scenie. Awangardowe koloryzacje oraz upięcia z fenomenalnym teamem: Marriët Gakes, Roberto Tarla oraz George Alderete pod przewodnictwem Ilham Mestour oraz nowatorskie i bardzo nowoczesne techniki strzyżeń z Mozella & Palmer. Trzy intensywne, lecz jak bardzo inspirujące i owocne dni. Cykliczne evenety True Beauty są nie tylko dawką kreatywności
i możliwością nakarmienia kreatywnej bestii drzemiącej w każdym styliście, ale także jednoczą one wszystkich miłośników Keune Haircosmetics w wielką rodzinę.

 


 


Komentarze

Moroccanoil
berendowicz-kublin.pl
Targi LOOK 2019
HT Baner
Gnatyshyn
Hairmes Wróblewski Tomasz Stangierski

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur