Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Jubileusz 50 lecia istnienia Salonu Hirek Coiffure

data publikacji  2018-07-11  komentarze  dodaj komentarz
Jubileusz 50 lecia istnienia Salonu Hirek Coiffure
zdjęcia hairtrendy

W tym roku Hirek Workert – znany fryzjer stylista będzie świętował jubileusz otwarcia swojego salonu fryzjerskiego. Już jako młody wiekiem i stażem zawodowym wyróżniał się w branży swoją pracowitością i talentem artystycznym. 

Dokonywał ciągłych inwestycji w modernizację swojego ukochanego salonu w Łodzi, pozyskując rzesze zadowolonych klientów. Wieloletnia współpraca z firmą JBS oraz skuteczność kosmetyków marki, na których pracuje, sprawiły, że osiągnął perfekcyjne doświadczenie zawodowe. W zespole salonu, od wielu lat, czołowe, artystyczne i twórcze stanowisko piastuje także syn, a obecnie współwłaściciel - Sławek Workert.

Wiele lat wspólnej pracy pod okiem taty sprawiło, że dzisiaj bez trudu może ocenić jak ciężko pracuje się na własny sukces. Pan Hirek wyszkolił i nauczył wielu adeptów sztuki fryzjerskiej, dzieląc się swą wiedzą i doświadczeniem. Hieronim Workert to mistrz fryzjerstwa, wielokrotnie nagradzany za swoje prace sceniczne oraz prezentacje sztuki fryzjerskiej na festiwalach i konkursach.

W latach 70/80 jego działalność zawodowa miała szczególny wpływ na rozwijający się system edukacji fryzjerstwa w Polsce. W czasie swojej wieloletniej działalności wypracował własny styl pracy i niepowtarzalny klimat tworzenia kreacji. Praca jest jego pasją, stylem życia i sensem istnienia. Mówi, że fryzjerem jest się przez całe życie i jeden dzień dłużej.

Życzymy Panom, Hirkowi i Sławkowi dalszej kariery i wytrwałości w tworzeniu pozytywnego wizerunku branży fryzjerskiej.

 


 


Komentarze

Davines
b Wella Magma
Gnatyshyn
Keune Jott
berendowicz-kublin.pl
Hairmes Wróblewski Tomasz Stangierski

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur