Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Lata 50. znów modne - fotele Legend i Heritage od OLYMP

data publikacji  2020-04-29  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Meble są częścią naszego postrzegania historii. Kiedy widzimy krzesło lub stół, zazwyczaj rozpoznajemy historyczną epokę, do której należy wybrany asortyment. Lata 50. odzwierciedlają pionierskiego ducha oraz dają poczucie młodości i witalności.

Aby móc spojrzeć wstecz na tradycję doskonałych i praktycznych modeli foteli, OLYMP wprowadza na rynek fotele stylizowane na lata 50.

Przyjmując to dziedzictwo, OLYMP opracował modele foteli Legend i Heritage. Wzór ikonograficzny z lat 50. został twórczo zaktualizowany, by uzyskać współczesny styl. Z wyglądu fotele przypominają fotele barberskie.

Minimalistyczny i wyrafinowany mechanizm regulacji oparcia oparto na patencie OLYMP z 1949 roku. Ta dobrze przemyślana i trwała technika charakteryzuje się sprawdzonym sposobem działania i niskimi wymaganiami konstrukcji. Sztywne oparcie foteli uosabia kunszt sztuki tapicerskiej (na oparciu zastosowano ozdobne szwy) oraz pokazuje efektowną jakość wykonania, która doskonale podkreśla charakter tych foteli.

Ruchome siedzisko posiada metalowy element w kształcie trapezu. Guziki tworzą piękne i cenne akcenty na siedziskach (w przypadku fotela Heritage również na oparciu). Regulowany zagłówek blokowany jest za pomocą przycisku blokująco-zwalniającego zamontowanego w górnej części pleców. Żebrowany, aluminiowy podnóżek z wytłoczonym logo OLYMP zapewnia wystarczająco dużo miejsca na stopy i stanowi ciekawe wykończenie tych luksusowych i funkcjonalnych foteli.


Szczegółowych informacji na temat asortymentu OLYMP: www.e-jbs.pl
 

 


 


Komentarze

Emilio
Pravana
Paul Mitchell
aab Moroccanoil
Artego NASZ
Kaaral manniskan

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur