Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Subrina - kolekcja HUMAN +

data publikacji  2018-06-13  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Trendy na rok 2018 koncentrują się na przyszłości i innowacjach. Przynoszą zniekształcone i rozmyte efekty, dzięki lśniącej, płynnej, szklistej i lustrzanej refleksji.  

Chęć zaprezentowania trendów niedalekiej przyszłości otwiera drogę do nowatorskiej estetyki w mieszaniu; eksperymentów i klasycyzmu, innowacji i techniki, technologii cyfrowych i emocji, aby tworzyć nowe produkty, które są jednocześnie wizjonerskie i zapewniające poczucie bezpieczeństwa. Kolekcja jest inspirowana sztuczną inteligencją i przenosi nas w przyszłość. Roboty zostały już stworzone, a programy takie jak Siri mogą się z tobą komunikować. Czy AI przejmie świat? Kto wie. To jest pytanie, które stawia kolekcja 2018. Zdjęcia zostały wykonane techniką: „Fotografia podwójnej ekspozycji”, zaproponowaną przez znanego słoweńskiego fotografa Klemensa Razingera, która podkreśla całą koncepcję niepewności co do przyszłości.

I N S P I R A T I O N
Sztuczna inteligencja (AI) byłaby w posiadaniu inteligencji lub ćwiczenia myśli przez maszyny takie jak komputery. Filozoficznie głównym pytaniem o AI jest: „Czy może być taki?” lub, jak to ujął Alan Turing: „Czy maszyna myśli?” To, co sprawia, że jest to filozoficzne, a nie tylko naukowe i techniczne pytanie, to naukowe zapatrzenie na koncepcję inteligencji lub myśli oraz jej moralne, religijne i prawne znaczenie.

M A K E UP
Kobieta staje się cyber-seksualna i daje odczucie zimnego piękna, pełnego podprogowych pragnień. Makijaż daje poczucie robotycznych cech i implikuje eksperymentalne rytuały, ponadczasowe, stworzone przez człowieka molekuły, osobliwy blask.

F A S H I O N
Minimalizm i czystość są wzbogacone o niezwykłą wrażliwość i coraz bardziej zaskakujące efekty. Nieważkie i dynamiczne struktury łączą styl codzienny z futurystycznymi powierzchniami. Materiały? Skóra Nappa.

Koncepcja: Sanja Karasman
Włosy: Sanja Karasman i Rok Klemenčič
Makijaż: Maja Ašič
Fotografia: Klemen Razinger
Stylizacja: Sanja Karasman

 


 


Komentarze

Targi HairForum
Dorota Wodzińska
Kemon
Moroccanoil
HT Baner
Targi Katowice 2019

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur