Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Wywiad z Miss Polski 2017, Kamilą Świerc

data publikacji  2018-05-16  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Kamila Świerc zdobyła tytuł Miss Polski 2017. Pochodzi z Opola i jest studentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku komunikacja wizerunkowa. Swoją przyszłość wiążę nie tylko z rolą specjalisty ds. public relations, ale także z pracą w mediach.  

Modelka wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej do której stylizacje fryzur zaprojektowała i przygotowała Marta Robak.


Jak doszło do współpracy przy tworzeniu kolekcji Miss Grace?

Na ten pomysł wpadła Pani Marta Robak - kiedy się o nim dowiedziałam od razu wiedziałam, że czeka nas wspaniały projekt! Wraz z Panią Martą, która zadbała o fryzury, fotografem - Martą Machą, wizażystką - Natalią Robak, stylistką - Magdaleną Pietraszko stworzyłyśmy zespół, który pracując, jednocześnie świetnie się bawił!

Czy jest Pani zadowolona z realizacji tego projektu? Jak długo trwały przygotowania?

Jestem ogromnie zadowolona - włożyłyśmy wiele pracy w ten projekt. Pierwszy raz zobaczyłam siebie w tak wielu nowych odsłonach, które wywołały u mnie ogromny zachwyt! Wszystko było dopięte na ostatni guzik, a sesja zdjęciowa zajęła nam 13 godzin! Każda z nas chciała, aby wszystko wyszło się jak najlepiej.

Jakie emocje towarzyszyły Pani po ogłoszeniu werdyktu?

Emocje, które towarzyszyły mi po ogłoszeniu werdyktu były nie do opisania! Radość, szok, wzruszenie i niesamowita wdzięczność wobec bliskich, którzy nieustannie mnie wspierali i wspierają.

Z czym się wiąże zdobycie korony i tytułu Miss Polski?

Zdobycie korony Miss Polski to dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Za mną i przede mną bardzo intensywny czas, w czasie którego wiele podróżuję i poznaję wspaniałych ludzi. Dzięki temu, że jest ze mną tak wiele osób, mogę przekazywać im wartości, które są dla mnie najcenniejsze. Staram się aktywnie działać społecznie i charytatywnie, aby możliwości, które zyskałam wraz z tytułem wykorzystać w jak najlepszy sposób. Tytuł daje mi możliwość rozwoju, samodoskonalenia i doświadczania nowych wrażeń.

Czym jest piękno dla Najpiękniejszej Polki?

Piękno jest dla mnie tym, co niepowtarzalne i wyjątkowe u człowieka. Myślę, że to właśnie wyjątkowość nadaje każdemu człowiekowi uroku i piękna.

Jak dba Pani o swoje włosy i jak dobiera kosmetyki do ich pielęgnacji?

Regularnie staram się przycinać końcówki i stosować kosmetyki, które odżywiają moje włosy; są to wszelkiego rodzaju maski bądź odżywki.

Czy korzysta Pani z renomowanych salonów fryzjerskich?

Tak, jestem w stałym kontakcie z Panią Martą Robak - właścicielką Atelier Marty Robak, Mistrzynią Świata oraz trzykrotną Mistrzynią Europy we fryzjerstwie artystycznym. Pani Marta jest profesjonalistką! Po spotkaniu z Nią zawsze jestem pod wielkim zachwytem, jak świetnie potrafi zadbać o moje włosy!

Jakie ma Pani plany i marzenia na przyszłość?

Moim marzeniem jest realizować się w aspektach zawodowych, ale przy tym także osobistych. Chciałabym, aby moi bliscy byli zawsze ludźmi szczęśliwymi i żeby nigdy nie opuszczało ich zdrowie. Swoją przyszłość wiążę z pracą w roli specjalisty ds. public relations, a także z pracą w mediach.

Pozdrawiam, Kamila Świerc


Kolekcja Miss Grace

Piekno ma wiele odsłon jest zwierciadłem osobowosci i charakteru kazdej kobiety. Stylizacje fryzur zawarte w kolekcji umozliwia wyrazenie indywidualnego stylu potegujac zmysłowosc i elegancje. Zjawiskowe kreacje podkresla nadzwyczajna uroda i ekspresja modelki.

MODELKA: Kamila Swierc Miss Polski 2017
HAIR STYLING: Marta Robak
PHOTOS: Marta Macha
MAKEUP: Natalia Robak
STYLING CLOTHES: Magdalena Pietraszko
HAIRDRESSER’S ASSISTANT: Iryna Voitovych
HAIR EXTENSION: Hairdreams
COSMETICS: Kaaral

 

 


 


Komentarze

Davines
MilaPro
MilaPro VividColors
b AdrionTrade
ab Goldwell
Kaaral manniskan

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur