Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Lady SPA - ALGAE STRENGTH

data publikacji  2018-05-10  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Esencja młodości i nawilżenia. Algi koralowe są drogocennym darem mórz i oceanów. W najnowszej linii LADY SPA postanowiliśmy czerpać z ich nieocenionych właściwości. 

Algi słyną z działania odmładzającego, hamują działanie wolnych rodników, dzięki czemu opóźniają procesy starzenia skóry głowy i włosów. Niwelują działanie faktorów środowiskowych, dlatego są skuteczną osłoną antypollution dla Twoich włosów. Jako źródło cennych substancji odżywczych – witamin, protein i białka odżywiają włosy. Co więcej, stymulując syntezę kolagenu mają zdolność działania regeneracyjnego na skórę.

Receptura LADY SPA ALGAE STRENGTH, inspirowana różnorodnością morskiej toni zawiera też:

olej jojoba – który wnika w strukturę włosa, nawilża go, odżywia i zmiękcza. Dzięki właściwościom emoliencyjnym otula włosy ochronnym filmem i zapobiega ich łamaniu.

ekstrakt z pereł
– źródło białek, aminokwasów oraz składników mineralnych - oligoelementów, takich jak wapń, magnez, krzem i sód. Wyjątkową składową ekstraktu z pereł jest substancja białkowa nazwana konchioliną, która znana jest ze swoich właściwości wzmacniających, ze względu na podobny skład do ludzkiego włosa.


Już dziś możesz zapewnić swoim włosom ekskluzywne SPA – głęboką odnowę opartą na składnikach o niezwykle odżywczej mocy. Na pewno docenisz ich właściwości, natychmiast uwolnią zdrowy wygląd Twoich włosów. Pokochasz ich blask, miękkość i świeżość morskiej bryzy. Efekt odżywienia i głębokiego nawilżenia ukoi nawet najbardziej suche i wymagające włosy.


LADY SPA ALGAE STRENGTH
- esencja morskiego nawilżenia ujęta w trzech produktach:

ALGAE STRENGTH SHAMPOO
ALGAE STRENGTH CONDITIONER
ALGAE STRENGTH MASK

Dowiedz się więcej na www.lady-spa.pl

 

 


 


Komentarze


Kemon
Kanel

a Targi Katowice
berendowicz-kublin.pl

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur