Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Małgorzata Wojda - Innowacyjne rozwiązania w koloryzacji i pielęgnacji włosów

data publikacji  2018-05-15  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Innowacyjne rozwiązania w koloryzacji włosów, skupiają się przede wszystkim na dodaniu do właściwości koloryzujących maksymalnie wielu rozwiązań, które jednocześnie będą odżywiały i pielęgnowały włosy. 

Rewolucja w koloryzacji - SOS Color Remover Kit. Korekta koloru kosmetycznego jest postrzegana jako jeden z bardziej skomplikowanych i trudniejszych zabiegów technicznych. Udany zabieg jest potwierdzeniem wysokich kwalifikacji zawodowych fryzjera. SOS Color Remover to idealne narzędzie do przeprowadzania takich zabiegów, w pełni bezpieczne, gwarantujące maksymalną ochronę włosów. Pozwala skorygować lub zmienić kolor kosmetyczny, uzyskany farbą utleniającą. Zabieg nie osłabia keratynowej struktury włosa i nie wpływa na jego naturalny kolor. Ten nowy, innowacyjny zabieg, oparty na najnowszej technologii, zapewnia maksymalną ochronę struktury włosów.


SOS Color Remover w żaden sposób nie wpływa na późniejszy proces koloryzacji. SOS Color Remover Kit pozwala na:

● Zmianę koloru kosmetycznego do 3 poziomów.
● Zmianę kierunku kolorystycznego (z tonacji chłodnej do ciepłej lub na odwrót) przy zachowaniu głębi koloru.
● Redukcję niepożądanych odcieni po rozjaśnianiu.


Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest Sens.us Mixableplus+. Zestaw Sens.us Mixableplus+ składa się z dwóch produktów o charakterze odżywczo-ochronnym. Zabieg odbudowuje mostki dwusiarczkowe.

Zapewnia natychmiastowe efekty i może być stosowany zarówno jako dodatek do zabiegów koloryzacji, rozjaśniania, trwałej ondulacji lub prostowania oraz jako samodzielny ochronny zabieg odbudowujący.


Olejek do rozjaśniania włosów InBlonde Lightening Oil
Kosmetyczny, wielofunkcyjny olejek do rozjaśniania z serii INBLONDE zapewnia lekkie rozjaśnienie włosów do 3 tonów. Skład został wzbogacony o wyciąg z pereł, który nadaje włosom dodatkowego blasku i rozświetlenia oraz zapobiega żółknięciu. Może być stosowany zarówno na naturalnych jak i farbowanych włosach.

Zastosowanie Lightening Oil daje efekt subtelnego i stopniowego rozjaśnienia. Idealny do naturalnych pasemek w kolorze beżowego blondu z efektem sun kissed. Olejek odżywia naturalne pasemka i łagodzi efekt odrostów. Stosowanie jest delikatne, szybkie i niezawodne.


Małgorzata Wojda. Szkoleniowiec marki SENS.US, instruktorka Akademii Hairversity. Jest fryzjerką z kilkunastoletnim stażem. Sama ciągle podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych pokazach i szkoleniach w kraju i za granicą. Od wielu lat stara się zaszczepić we fryzjerach pasję do zawodu. Dla niej każdy kontakt z klientką jest szansą na stworzenie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Uwielbia zabawę kolorem i niestandardowe cięcia. Znana jest z perfekcyjnych strzyżeń i fantazyjnych, kreatywnych upięć. W swojej pracy szuka produktów, które poza spektakularnym efektem odżywiają i dbają o włosy.
 

 


 


Komentarze

Kanel
berendowicz-kublin.pl
a targi warszawa BeautyDays 2018 - Ptak Warsaw Expo

Gnatyshyn
Sens us

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur