Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Agnieszka Węgrzyn - Wiosenne koloryzacje i stylizacje fryzur

data publikacji  2018-04-11  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Po długim okresie zimna i szarości przychodzi przebudzenie. Wiosna przynosi nam coraz więcej słońca i energii. Dlatego na włosach królować będą kolory jaśniejsze i żywsze niż w mijającym sezonie. Wśród blondów dominować będą ciepłe, złociste tony.  

Aby subtelnie podkreślić naturalną urodę klientki, warto sięgnąć po wyrafinowany brąz o orzechowej głębi. Winna czerwień oraz miedź nadal będą wpisywać się w główne trendy. Wciąż będzie trwać moda na pastelowe tony, jednak zamiast różu przeważać będzie fiolet. Fiolet to dominujący trend tej wiosny, nie tylko w wersji eterycznej lawendy, ale również w intensywnych odcieniach, czy jako wariacja czekoladowego brązu z domieszką śliwki.

Wszystkie te kolory uzyskasz dzięki koloryzacji Geneza. Dodatkowo zawiera ona składniki, które chronią włosy i odżywiają ich strukturę.

Wraz z nadejściem nowego sezonu będziemy skłaniać się ku naturalnym stylizacjom. Długie włosy, delikatnie falowane oraz zamierzony nieład to najgorętsze fryzury. Charakterystycznym elementem będzie też grzywka, obfita i pełna objętości. Często będziemy sięgać po fantazyjne akcesoria, barwne opaski, spinki i ozdoby, które pozwolą na tworzenie kreatywnych fryzur. Ekscytujące trendy odkryjemy w stylizacji męskiej. Wiosna 2018 to uśmiech w stronę panów z kręconymi włosami.

Głównym motywem męskich kreacji będą dłuższe włosy, również w bocznych partiach głowy. Zarówno ułożone w zamierzony efekt messy hair jak również w eleganckim uczesaniu z równym przedziałkiem. Kolejna propozycja to fryzura z górną partią włosów swobodnie opadającą na czoło, inspirowana surferskimi falami. Eksperymentując z kreacją męskich fryzur, warto sięgnąć po trzy najnowsze pasty linii VIA marki Lecher.

Każda z nich różni się formułą i przeznaczeniem, dzięki czemu stanowią niezbędne narzędzie w stylizacji.


Agnieszka Węgrzyn. Stylistka, wybitny ekspert oraz specjalistka w prowadzeniu pokazów i szkoleń. Właścicielka prestiżowego salonu. Od pięciu lat wykłada w szkole fryzjerskiej. Jednak największą radość czerpie z możliwości dzielenia się wiedzą, zarówno teoretyczną, jak i praktyczną na temat marki Lecher, z którą związana jest na stałe.

 

 


 


Komentarze


tunein
Hairmes Wróblewski Tomasz Stangierski
Targi Hair Forum Warszawa
Davines
b Salon International 2018

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur