Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Patrick Cameron zachwycił publiczność w Krakowie.

data publikacji  2018-03-08  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Fascynująca podróż po drogach kreatywności i talentu. Tak w kilku słowach możemy opisać pokaz Patrick Cameron Show który odbył się 4 marca w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Wydarzenie organizowane przez TOTO Hair Company i BaBylissPRO spełniło oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów. Mistrz stylizacji zachwycił nie tylko wysokim poziomem rzemiosła, ale także ogromną charyzmą, która porwała publiczność.
Entuzjazm, który płynął ze sceny stworzył swoistą aurę, wypełnioną kreatywnością i fantazją. Dzięki wyjątkowej atmosferze możemy z powodzeniem stwierdzić, iż wydarzenie na stałe zapisze się na kartach historii polskich eventów Hair & Beauty.


Dryg do edukacji

Mamy nadzieję, że równie ciepło polską publiczność odebrał sam Patrick. Umiejętności dydaktyczne mistrza stanowią wartość dodatnią całego pokazu. Chwilę po zakończeniu widowiska pojawia się ochota na jeszcze więcej. To wszystko zasługa słynnego stylisty.
Jeżeli nie mieliście nigdy wcześniej okazji, aby zobaczyć Patricka na żywo - koniecznie dopiszcie takie spotkanie do listy Waszych celów. Każdy występ mistrza stanowi niezapomniane przeżycie, nie tylko dla pasjonatów branży.


Klasycznie i ponadczasowo

Patrick podczas pokazu zaprezentował dziesięć fryzur, które wchodzą w skład kolekcji „Easy Classics”. Pierwsza część widowiska opierała się na prezentacji ponadczasowych, klasycznych uczesań, inspirowanych ikonami stylu. Przedstawione upięcia z założenia powinny być łatwe do odtworzenia. Takie rozwiązanie to nie lada gratka dla wszystkich obecnych na widowni stylistów. Zdobyte inspiracje będą mogli wykorzystać podczas codziennej pracy.


Kucyk inaczej

Druga część pokazu mistrza to trochę bardziej skomplikowane formy. Patrick zaprezentował kilka innowacyjnych technik, które pozwalają osiągnąć zaskakujące efekty. Wszystkie fryzury opierały się na klasycznym kucyku, który obecnie szturmem podbija pokazy na całym świecie.


Edukacja w najlepszej formie

Solidna dawka wiedzy oraz świetnie skomponowany program pokazu sprawiły, że wydarzenie stało się niezwykłą okazją do wzbogacenia własnych umiejętności. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani znaleźli podczas widowiska propozycje adekwatne dla siebie.
Jeżeli na widowni znalazły się osoby niezwiązane z branżą, także powinny być w pełni usatysfakcjonowane. Nie bez powodu Patrick nazywany jest jednym z najlepszych showmanów wśród stylistów na całym świecie.


Śmiechu nigdy za wiele

Ponadto, nie można pominąć faktu, iż o dobrą zabawę podczas wydarzenia zadbali najlepsi artyści kabaretowi w kraju. Publiczność miała okazję zobaczyć występ legendarnego dziennikarza i komentatora rzeczywistości – Artura Andrusa. Dodatkowo, w roli konferansjera wystąpił sam Michał Wójcik, znany przede wszystkim z występów z kabaretem Ani Mru Mru.
Żaden event z udziałem obu Panów nie może obejść się bez uśmiechniętych twarzy na widowni. Tak również było i tym razem. Humor artystów już od samego początku wprowadził wszystkich w świetny nastrój, który dopisywał do samego końca..

 


 


Komentarze

Keune Jott
AdrionTrade
aab Moroccanoil
Paul Mitchell
AAAa Targi LOOK
aa Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur