Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

ELEMENTAL - kolekcja fryzur na 2018 rok od Goldwell

data publikacji  2018-02-07  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Wizja łączy się z oryginalnością. Surowość spotyka się z wyrafinowaniem. Masywna forma i przezroczystość uzupełniają się. Kolory ton w ton grają z kontrastującymi odcieniami.  

Nowoczesne, minimalistyczne kształty przeplatają się z ostrymi, pierwotnymi krawędziami. Lekkie, tworzone ręcznie kształty ożywiają awangardową stylistykę.


Oto Elemental – kolekcja fryzur Goldwell na 2018 rok, która prezentuje kreatywność w najczystszej postaci. Elemental to niespotykane dotąd kolory, kształty i tekstura.

Elemental Colors

Przytłumione pastele i bogate, ziemiste odcienie nakładają się na siebie i wzajemnie filtrują, co tworzy niepowtarzalną transmisję światła. Powstaje wyblakła patyna ze świetlistym, a jednocześnie przytłumionym blaskiem: odcienie są matowe i nieoszlifowane z błyszczącą powierzchnią. Przemiana tonów metalicznych w czyste i naturalne tworzy nowe, różnorodne mineralne odcienie.

Elemental Shapes

Miękkie i ostre krawędzie tworzą fundament, który jest kluczowym elementem precyzyjnego, lecz intuicyjnego wyglądu. Rzeźbione ręcznie kształty mają subtelnie asymetryczne, niespodziewane nierówności. Inspiracja pochodzi z minimalizmu, w której znajduje się wyrafinowanie z nutką oryginalności.

Elemental Texture

Równowaga pomiędzy surowością a wyrafinowaniem. Stylizacje zdają się być samoistne, a w rzeczywistości są wynikiem umiejętnego nadania tekstury. Lekkość wpada do stylizacji, dając jej współczesny, awangardowy wygląd.


Więcej o kolekcji Elemental na www.goldwell.pl

Włosy: Daniel Rubin, Larissa Bresnehan, Sargis Airapetian (zwycięzcy międzynarodowego konkursu trendów Goldwell Color Zoom Challenge z 2016 roku), Agnes Westerman, Sascha Haseloff
Make-up: Loni Baur
Stylizacja: Ingo Nahrwold
Zdjęcia: Markus Jans

 

 


 


Komentarze

Montibello

a Targi Katowice
b Wella Magma
Kanel

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur