Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Odwiedź targi fryzjerskie LOOK 2018 i bądź najlepszy!

data publikacji  2018-01-31  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Przed nami największe w Polsce wydarzenie fryzjersko-kosmetyczne, które dla wielu fryzjerów jest ważnym elementem w rozwoju kariery zawodowej. Targi LOOK 2018 odbędą się w weekend 24-25 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  

„Bądź najlepszy!” – to hasło zbliżających się targów fryzjerskich LOOK. Event daje możliwości ambitnym fryzjerom rozwijania swoich umiejętności, a nawet zdobycia międzynarodowej sławy. Biorąc udział w targach masz okazję poznać nowe trendy, spotkać się z najlepszymi stylistami, możesz wziąć udział w prestiżowych konkursach oraz kupić topowe produkty w atrakcyjnych cenach. Co więcej, wydarzenie jest połączone z targami kosmetycznymi beautyVISION, dzięki czemu w ciągu jednej wizyty będziesz na bieżąco w całej branży beauty! Na obu imprezach pojawi się ponad 400 renomowanych marek!

Fryzjerskie must have

Poznańskie targi to wyjątkowa okazja, aby poznać szeroki przekrój produktów, a także poszerzyć wiedzę o nowych, ciekawych brandach. Wystawcy zaprezentują preparaty do włosów (kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne), wyposażenie salonów (akcesoria, meble, materiały higieniczne, ozdoby), wyroby perukarskie i inne „must have” w pracy fryzjera. Ważną nowością będzie aleja barberów, wypełniona stylowymi kosmetykami oraz gadżetami.

Sławne osoby na wyciągniecie ręki

Na stoiskach, obok nowych produktów, zobaczysz liczne prezentacje, a także spotkasz się z gwiazdami fryzjerstwa. W ubiegłych latach gośćmi targów byli m.in. Andrzej Wierzbicki, Tomasz Schmidt czy Maciej Maniewski. Impreza cieszy się również dużym zainteresowaniem celebrytów, którzy promują swoje linie kosmetyków. W 2017 roku ze swoimi fanami spotkali się Edyta Górniak, Margaret, Cleo, Michał Szpak, Agnieszka Kaczorowska, Rafał Maślak i Rafał Jonkisz.

Konkursy, które zapewnią Ci prestiż

Pierwszego dnia targów LOOK odbędzie się kolejna edycja KREATORA - jednego z najważniejszych konkursów fryzjerskich w kraju. Udział w rywalizacji jest szansą na błyskawiczny rozwój kariery dla kreatywnych stylistów fryzur. Do tegorocznych tematów należą m.in.: stylizacja zainspirowana twórczością Mondriana (kategoria NEW LOOK) czy „wpleć sznurek” (kategoria ART&HAIR). Uczestnicy powyższych kategorii zostaną podzieleni na dwa poziomy: I – osoby, które nie otrzymały dotychczas nagród w żadnym konkursie dla fryzjerów oraz poziom II – master – w którym uczestnicy zdobyli nagrody o randze regionalnej, ogólnokrajowej lub ogólnoświatowej. Fryzjerzy będą mieli również okazję dać upust swojej wyobraźni w ramach kategorii CRAZY KIDS HAIR oraz FOREVER YOUNG 60+. Ważną częścią KREATORA jest też konkurencja BeautyLIVE!, w której fryzjerzy losują na scenie modelki i na przystępują do działania bez wcześniejszego przygotowania.

W czasie targów odbędą się inne, równie ważne konkursy dla fryzjerów. Specjaliści z całego kraju będą ze sobą rywalizować w Mistrzostwach Polski Master of Beauty, w konkurencjach: Fryzjerstwo, Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów, Barbering oraz Stylizacje. LOOK to także miejsce szkoleń i pokazów. Najnowsze trendy w cięciu i koloryzacji zobaczycie na scenie głównej oraz na szkoleniach LOOK and LEARN.


Szczegóły na temat targów znajdziecie na stronie organizatora: www.look.mtp.pl
oraz fanpage wydarzenia. Już dziś możecie kupić bilet na targi na stronie www.mtp24.pl


 


 


Komentarze

Davines
aa baB Wella
Kaaral manniskan
aa AaW Targi Look
Artego NASZ
ab Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur