Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

POINT - wymagająca klasyka od Maniewskiego

data publikacji  2018-01-26  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Prosto, ale niebanalnie to przesłanie kolekcji fryzur, którą Akademia Maniewski przygotowała z myślą o współczesnych mężczyznach. W propozycjach „POINT” chodzi o osiągnięcie maksymalnego efektu w najkrótszym czasie.  

Jak sprawić, by stylizacja eleganckiej fryzury, ale też propozycja w stylu „messy hair” zajęła nie więcej niż 60 sekund?


Do łask wraca klasyka rodem z salonów amerykańskich barberów. Nie dajcie się zwieść, to bardzo wymagające stylizacje zarówno włosów, jak i zarostu. Nasza nowa kolekcja jest bardzo mocno oparta o klasykę i precyzję wykonania. W naszych pracach pokazaliśmy samych siebie i to, jak pracujemy codziennie – podkreślają Daniel Różana i Amadeusz Foryś z Akademii Maniewski. Kolekcja to efekt współpracy z marką FARMAGAN. Jej premiera zbiega się z premierą linii POINT BARBER, będącej receptą na piękną brodę i zadbane wąsy i POINT HAIR oferującą idealny sposób na utrwalenie fryzury przy równoczesnym nie sklejaniu włosów. Dzięki nowym produktom codzienne rytuały stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Priorytetem dla fryzjerów Macieja Maniewskiego jest kształt cięcia. Jeżeli sama bryła fryzury jest idealnie dopasowana do kształtu twarzy klienta a długość włosów jest dla niego wygodna do stylizacji, propozycja będzie strzałem w dziesiątkę! Ważny aspekt, choć często zaniedbywany to odpowiednia pielęgnacja. Wielu mężczyzn używa „czegokolwiek” do umycia głowy, przez co borykają się z problemami skórnymi. Warto przypominać, że szampon to produkt przeznaczony do skóry głowy i powinien odpowiadać jej potrzebom, z kolei odżywka zaspokaja potrzeby włosów. Zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych nie może być dziełem przypadku. Świadome wybory powinny wejść w nawyk. Wisienka na torcie, czyli stylizacja musi być szybka i efektowna! Dobre cięcie i idealnie dobrane kosmetyki sprawią, że rezultaty będą imponujące, a włożony wysiłek niewielki.

Dlatego w ramach linii POINT BARBER na polskim rynku pojawiło się osiem produktów przeznaczonych do stosowania przed, w trakcie i po goleniu. Wśród nich znalazł się m.in. olejek nawilżający i kojący zawierający mieszankę naturalnych olejów, m.in. oleju arganowego, oleju z oliwek, słonecznikowego, oleju z kamelii i migdałów, krem do golenia na bazie gliceryny i oleju kokosowego czy seria preparatów do nawilżenia brody średniej i długiej z mieszanką oleju jojoba, oleju ze słodkich migdałów, rycynowego i witaminy E.

Do stylizacji fryzur z kolekcji wykorzystano produkty POINT HAIR. Modelujący krem, żele o mocnym i ekstremalnym działaniu, a do tego zestaw czterech past do stylizacji krótkich fryzur, które sprawią, że w ciągu 60 sekund na głowie pojawi się wymarzony efekt.


Więcej informacji znajdziecie na: www.maniewski.pl www.farmagan.pl
Kolekcja została przygotowana we współpracy z marką FARMAGAN
 

 


 


Komentarze

Pravana
ab Moroccanoil
Kaaral manniskan
MilaPro
Davines
ab Goldwell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur