Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

KEMON dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

data publikacji  2018-01-03  komentarze  dodaj komentarz
KEMON dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
zdjęcia hairtrendy

Celem 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na oddziały położnicze. Poprzednie edycje pozwoliły powrócić do zdrowia tysiącom dzieci i zmienić życie wielu rodzin.  

KEMON po raz trzynasty zagra razem z Jurkiem Owsiakiem i dołoży wszelkich starań aby powtórzyć sukces poprzednich edycji. W tym dniu salony KEMON zamienią się w swego rodzaju sztaby WOŚP, styliści marki zostaną wolontariuszami, a klienci za wykonane usługi rozliczą się wrzucając opłatę do charakterystycznej puszki z serduszkiem.

Najważniejsze to być razem

Podczas ubiegłorocznego finału KEMON zebrał ponad 200 000 zł, które zostały przeznaczone na ratowanie życia dzieci i godną pomoc medyczną dla seniorów. Kluczową ideą jaką promuje WOŚP jest wszechobecna solidarność i bezinteresowna chęć pomocy potrzebującym. Podczas 25. Finału KEMON zamienił każdy salon marki w sztab WOŚP. Klienci zamiast opłaty za usługi fryzjerskie wrzucali datki do puszek, dzięki czemu udało się uzyskać tak imponujący wynik. Oprócz cieszących się nowymi fryzurami klientów w salonach fryzjerskich gościły znane osobistości, zabawa oraz radość.

Limitowana suszarka KEMON dla Orkiestry

W 2018 roku marka KEMON postanowiła wesprzeć licytacje, które 14 stycznia będą odbywały się z salonach fryzjerskich i przekazać na licytacje 1200 numerowanych czerwonych suszarek sygnowanych logiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Suszarki będzie można licytować od cena wywoławczej 99 zł. Każda z suszarek będzie miała hologram Orkiestry i certyfikat autentyczności podpisany przez dyrygenta Orkiestry Jurka Owsiaka.

Do końca świata i jeden dzień dłużej!

KEMON bez wahania zdecydował się zagrać również w 26 Finale. Klienci odwiedzający salony fryzjerskie zaangażowane w akcję będą mogli liczyć na nowe, piękne fryzury oraz inne atrakcje takie jak licytacje czy konkursy, które z pewnością uczynią ten dzień wyjątkowym.

Czynione dobro wraca do nas w dwójnasób i nigdy nie powinniśmy o tym zapominać. Tak szlachetne i piękne idee jak te prezentowane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy są ewenementem na skalę światową. Finał jest równocześnie doskonałą okazją na wspólną zabawę i pomoc potrzebującym. Grę razem z Jurkiem Owsiakiem w Najpiękniejszej Orkiestrze Świata KEMON traktuje jak prawdziwy zaszczyt.
 

 


 


Komentarze

Alfaparf
a targi warszawa BeautyDays 2018 - Ptak Warsaw Expo
b Wella Magma
b Salon International 2018
Davines
Keune Jott

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur