Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Hairdreams inspiruje Martę Robak

data publikacji  2018-01-12  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Marta Robak laureatka wielu prestiżowych konkursów w Polsce i na świecie. Mistrzyni Świata i trzykrotna Mistrzyni Europy we Fryzjerstwie Artystycznym. Ambasador i Dyrektor Artystyczny Kaaral Polska.  

Szkoleniowiec z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa i kreowania trendów. Członek międzynarodowej grupy artystycznej Kaaral. Zapraszana jest na seminaria i pokazy na całym świecie. Nagrodzona tytułem Międzynarodowego Stylisty roku w Mirror Awards – Canada. Autorka wielu kolekcji fryzur publikowanych w czasopismach modowych oraz na pokazach mody. Odznaczona złotym i platynowym medalem im. Jana Kilińskiego za wybitne zasługi dla Rzemiosła Polskiego.

Ogólne informacje o sesji zdjęciowej i powiązaniu z marką Hairdreams?

Sesja dla marki Hairdreams odbyła się w Polsce. Same przygotowania i ustalenia zaczęły się dużo wcześniej. Scenariusz sesji był mocno napięty. Tworzyliśmy jednocześnie dwie kolekcje na jednym planie zdjęciowym. Sam projekt fryzur miał opierać się na obfitej ilości włosów i zmysłowych stylizacjach. Współpraca z marką Hairdreams przy wykorzystaniu wielu systemów zagęszczenia i przedłużenia włosów, pozwoliła na stworzenie oraz zaplanowanie wcześniej koncepcji wizerunku dla każdej modelki.

Co zainspirowało Ciebie do powstania tych kolekcji?

Uwielbiam pracować z włosami i tworzyć z nich fryzury. Tym razem współpraca z marką Hairdreams zainspirowała mnie do stworzenia kolekcji opartych na pięknych, długich i gęstych włosach. Kolekcja ma dwie odsłony, stylizację fryzur ślubnych w połączeniu z ciekawymi i nowatorskimi rozwiązaniami na długich włosach. Natomiast druga odsłona Glamant opiera się na zdecydowanym i nieco nonszalanckim podkreśleniu kobiecej urody. Fryzury charakteryzują się dużą dynamiką, objętością i zdefiniowaną elegancją.

Fryzury charakteryzują się objętością i długościami włosów dlaczego?

W tym sezonie bardzo modne są uczesania wykonywane na włosach długich i z dużą objętością. Dlatego kolekcje fryzur opierają się na takich stylizacjach i technikach Hairdreams, które stworzą zamierzony efekt. Grube i gęste włosy są jednym z z atrybutów młodości i zdrowia. Piękne włosy to wizytówka każdej zadbanej kobiety. To właśnie fryzura jest jednym z tych elementów, które jako pierwsze rzucają się w oczy. Fryzura jest częścią i uzupełnieniem codziennych stylizacji, która jest bardzo często poddawana ocenie. Włosy rzadkie, cienkie i odznaczające się delikatną teksturą, to gatunek włosa trudny do ułożenia, dlatego tak dążymy do stworzenia jak największych objętości w oparciu o wszystkie dostępne metody.

Czy długie, gęste włosy są modne?

Propozycje modnych fryzur zawsze są zróżnicowane, a długie i gęste włosy to marzenie prawie każdej kobiety. Dlatego nie może zabraknąć takiego looku w trendach! Tym bardziej, że ostatnie sezony pokazały jak wiele ciekawych propozycji i rozwiązań mamy dla takich włosów. Musimy jednak pamiętać, że nie każda z nas jest tak hojnie obdarzona przez naturę. Marka Hairdreams ma wiele ciekawych rozwiązań w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, co daje fryzjerom wiele możliwości, by spełnić oczekiwania klientek.

Do jakiego typu kobiet pasuje ten trend?

To jest kwestia bardzo indywidualna, tak jak indywidualny jest styl i wygląd każdej kobiety. Jest wiele czynników, które wpływają na to, czy w długich włosach wyglądamy bardzo dobrze, czy lepiej jest nam w pośredniej długości. Na ogólny wizerunek całości ma wpływ, zarówno kondycja włosów, ich gęstość, jak również typ urody, a nawet budowa sylwetki. Jednak bardzo wiele kobiet pragnie posiadać naturalnie piękne i długie włosy, gdyż włosy stanowią nieodłączny atut dodając urody, decydując o naszej kobiecości, zmysłowości czy uroku osobistym. Z długimi i gęstymi włosami można zmieniać się jak kameleon, tworząc dużo więcej ciekawych fryzur. Są one dopełnieniem stroju i ozdobą, sprawiając, że czasem biżuteria jest zbędnym dodatkiem.

Co odróżnia Hairdreams od innych marek i dlaczego zdecydowałaś się na współpracę z nami?

Marka Hairdreams oferuje bardzo wysokiej jakości włosy ludzkie pochodzenia europejskiego. Włosy są dostępne w rozmaitych standardowych kolorach, począwszy od subtelnych blondów, naturalnych brązów aż po intensywne kolory w modnych tonach. Włosy charakteryzują się połyskiem, elastycznością oraz naturalną teksturą. Dzięki tym doskonałym właściwością możemy stworzyć naturalnie wyglądające kreacje z włosów. Włosy Hairdreams, bez względu na metodę ich zakładania, mają jedną wspólną cechę – są bardzo wysokiej jakości co potwierdza certyfikat jakości i gwarancja producenta udzielana na cały okres ich noszenia. Dokumenty, które wraz z założeniem otrzymuje klientka są honorowane w każdym salonie posiadającym autoryzację Hairdreams na całym świecie. Ponadto doskonałe i innowacyjne systemy zagęszczenia włosów Volume + obejmujące różne metody stworzone do indywidualnych potrzeb. System Laser Beamer NANO jest najbardziej nowoczesnym urządzeniem do stworzenia pięknej i naturalnej objętości włosów z opatentowaną technologią NANO, która doskonale integruje się z naturalnym włosem. Wszystkie te atuty spowodowały wybranie marki Hairdreams jako niezawodnego partnera do współpracy.

Jakim fryzjerom i jakim salonom poleciłabyś markę Hairdreams?

W każdym salonie fryzjerskim często pojawiają się klientki, które pragną posiadać gęste i piękne włosy. Dużym problemem są również duże ubytki włosów z powodu nadmiernego wypadania lub w wyniku np. przebytych chorób. Klientki często same pytają o metody i technologie, które mogą im pomóc, aby uzyskać upragniony efekt. Dlatego warto mieć tego rodzaju usługi w ofercie. Hairdreams to doskonały partner i światowy lider w swoim sektorze, dlatego mogę polecić go wszystkim stylistom poszukującym wyjątkowej marki, która posiada najwyższej jakości włosy. Ponadto, doskonały i niezawodny serwis, a także wyjątkowe systemy zagęszczeń i przedłużeń włosów. Hairdreams ma to wszystko!


Hairdreams - kolekcja Glamant
Hair extension: Hairdreams, Hair styling: Marta Robak, Cooperation: Elwira Maj / trainer Hairdreams, Photos: Marta Macha, Makeup: Natalia Robak, Styling clothes: Dominik Więcek, Models: Agnieszka Praszałowicz, Karolina Podolak, Nikola Okoń, Hairdresser's Assistant: Iryna Voitovych, Cosmetics: Kaaral
 

 


 


Komentarze

AdrionTrade
Davines
aab Moroccanoil
Artego NASZ
Kaaral manniskan
Paul Mitchell

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur