Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

SPLIGHT - natychmiastowe rozjaśnienie suchych włosów

data publikacji  2018-03-05  komentarze  dodaj komentarz
SPLIGHT - natychmiastowe rozjaśnienie suchych włosów
zdjęcia hairtrendy

Żyjemy coraz szybciej, czas który możemy przeznaczyć na nasz wygląd jest ograniczony a jednocześnie oczekiwania w stosunku do zabiegów fryzjerskich rosną. Wyobraźmy sobie sytuację kiedy do Twojego salonu wchodzi klientka i potrzebuje szybkiej zmiany koloru lub szybkiej stylizacji.  

Gotowym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojej klientki jest SPLIGHT - innowacyjny produkt do stylizacji, umożliwiający natychmiastowe rozjaśnienie suchych włosów.


Unikalna formuła SPLIGHT aktywuje swoje działanie przy jednoczesnym wystąpieniu dwóch czynników: wody, która jest jednym ze składników preparatu oraz wysokiej temperatury, co gwarantuje zastosowanie prostownicy. Efektem jest natychmiastowe rozjaśnienie włosów do 2 tonów.

Dzięki SPLIGHT w prosty i bardzo szybki sposób uzyskasz efekt sombre, baleyage, pasemka czy naturalne refleksy, które Włosi określają jako „bacio di sole” czyli pocałunek słońca. Jednocześnie z procesem rozjaśniania możesz stylizować włosy w dowolny sposób uzyskując błyszczące, idealnie wyprostowane włosy lub modelować je tworząc fale czy loki. Wystarczy jedynie rozpylić SPLIGHT na wybranej sekcji i użyć prostownicy. Dzięki niemu błyskawicznie stworzysz nowe stylizacje i nadasz im artystycznego wymiaru.

Produkt można stosować na każdy rodzaj włosów. Efekt działania SPLIGHT jest stopniowalny i umożliwia naturalne i delikatne rozjaśnianie przy każdej kolejnej aplikacji.

Pracując ze SPLIGHT precyzyjnie oddzielamy od reszty włosów pasmo, które poddawane będzie działaniu produktu i aplikujemy SPLIGHT bezpośrednio na włosy suche.

W celu zabezpieczenia skóry głowy proponujemy spiąć sekcję klipsem przynajmniej 2 cm od nasady. Produkt rozpylamy w odległości 1 cm od wybranej sekcji a następnie dokładnie rozprowadzamy za pomocą grzebienia i dłoni, pamiętając, że pracujemy w rękawiczkach ochronnych. Ostatnim krokiem pozostaje kilkukrotne przeciągnięcie sekcji prostownicą rozgrzaną do 180 stopni, aż do całkowitego wyschnięcia włosów. SPLIGHT nie pozostawia na włosach żadnych resztek. Produkt można stosować na każdy rodzaj włosów.


EMME DICIOTTO Polska
www.emmediciotto.pl

Dystrybucja - Województwo Śląskie:
MONA - Hurtownia Artykułów Fryzjersko-Kosmetycznych
www.mona.czest.pl
 

 


 


Komentarze

Montibello

b Wella Magma

Davines
Kemon

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur