Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Artego Voyage - FUERTEVENTURA 2017

data publikacji  2017-12-04  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Fuerteventura to druga co do wielkości wyspa archipelagu Wysp Kanaryjskich, która zawdzięcza swoją nazwę silnemu wiatrowi. To mekka windsurferów, która zapewnia świetne warunki do oddania się swojej pasji.  

Słowo Fuerteventura etymologicznie oznacza wielką przygodę. To stwierdzenie idealnie oddaje klimat kolejnego wyjazdu uczestników artego voyage na hiszpańską wyspę. Imponujące plaże, złoty piasek i ocean to tylko jedne z wielu kuszących perspektyw spędzenia czasu w tym cudownym miejscu, w doborowym towarzystwie.

W wyjeździe wzięło udział około 170 klientów wielkiej rodziny artego, a sam wyjazd odbył się w pierwszej połowie października. Po wylądowaniu, uczestnicy dotarli do jednego z najlepszych konceptów hotelowych na Fuerteventurze – Magic Life – położonym blisko plaży, z mnóstwem rozrywek i atrakcji sportowych oraz oczywiście z całodobową opcją All Inclusive. Każdy z nich otrzymał również hit tegorocznego lata – modny, dmuchany materac - różowego flaminga.

Ciekawym punktem bogatego programu artègo voyage była wycieczka na Lanzarote . Lanzarote to gorąca wyspa zarówno za sprawą ciepłych promieni słonecznych jak i ponad 100 nieczynnych wulkanów pokrywających wyspę. Wizyta w regionie La Geria, którego pejzaż składa się z zastygłej lawy i popiołu wulkanicznego zapierał dech w piersiach. Przejazd na północ wyspy do Jameos del Agua umożliwił zwiedzenie jaskini zaadaptowanej przez lokalnego artystę Cezara Manrique. Aby być bliżej nieba Uczestnicy artego voyage zdobyli najwyższy szczyt Lanzarote, skąd rozpościerał się przepiękny widok na wulkan La Corona.

Dla amatorów tańca, gotowych do szaleństw na parkiecie do białego rana, codziennie organizowano dyskoteki. Gorące rytmy były doskonałym zwieńczeniem dni pełnych wrażeń. Natomiast dla osób preferujących aktywny wypoczynek, lubiących emocje i adrenalinę, świetnym dopełnieniem wyjątkowego artègo voyage – była możliwość skorzystania z dwóch kortów tenisowych, rowerów, strefę aerobik wraz z centrum fitness, łaźnię, saunę czy też z boiska do siatkówki plażowej.

Zrelaksowani i pełni sił uczestnicy artego voyage, wrócili z Fuerteventury, bogatsi o nowe przeżycia i znajomości, bowiem była to znakomita okazja, aby wymienić się doświadczeniami i bliżej się poznać, łapiąc cenne promienie słońca.

 


 


Komentarze

Targi Hair Forum Warszawa
Alfaparf

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur