Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Blond bez obaw równa się zniszczone włosy? Już nie!

data publikacji  2017-12-13  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Uzyskiwanie idealnego odcienia blondu to jeden z trudniejszych zabiegów koloryzacyjnych. Szczególnie, gdy włosy już są zniszczone niefachowym farbowaniem w domu czy w salonie.  

Pomocne mogą być profesjonalne kosmetyki ochronne, takie jak nowy system MULTIPHLEX.

„Chcę mieć piękny blond” – to marzenie większości kobiet. Te słowa fryzjerzy zajmujący się koloryzacją słyszą chyba najczęściej w swojej pracy. Skandynawski czy pszeniczny kolor włosów należy do ulubionych w naszym kraju, bo pięknie podkreśla typowo „słowiańską urodę”: niebieskie czy zielone oczy i jasną skórę. Perfekcyjny blond jest jednak równocześnie jednym z najtrudniejszych do uzyskania odcieni.

Test dla fryzjera

Styliści od lat powtarzają, że nie warto wykonywać rozjaśniania włosów samodzielnie w domu. Mimo to każdego dnia do salonów trafiają klientki z niefachowo pofarbowanymi włosami. Lista problemów wynikłych w efekcie domowego nakładania farby może być długa: zielone, żółte, pomarańczowe czy szare tony, zniszczenie struktury włosa lub całkowity brak efektu spowodowany użyciem nieodpowiedniego środka. Umiejętność „naprawienia” koloru lub uzyskania od podstaw blondu dopasowanego do karnacji czy koloru oczu może być testem dla fryzjera. Jeśli sobie poradzi, klientka będzie wracać i polecać go koleżankom. Dlatego warto postawić na najnowocześniejsze rozwiązania jeśli chodzi o usługę rozjaśniania włosów i zainwestować w wiedzę dotyczącą komplementarnej koloryzacji i dekoloryzacji. MULTIPHLEX pomoże wyróżnić się spośród konkurencji i ochronić włosy podczas zabiegów chemicznych. Niech Twój salon robi najlepszy blond w mieście!

Blond bez obaw

Na ten zestaw organicznych produktów składa się DOPEŁNIACZ i PERFECTOR. Ten pierwszy wzmacnia i uzupełnia strukturę włosa, która wcześniej została zniszczona zabiegami. Co szczególnie ważne dla współczesnych klientek salonów, to produkt bezpieczny, bez silnego zapachu, pozbawiony silikonów, siarczanów, aldehydów i innych szkodliwych substancji. Drugim elementem serii jest PERFECTOR MULTIPHLEX. Dzięki niemu kolor dobrze się trzyma, wiązania keratynowe są odpowiednio spojone, a włosy stają się nawilżone i bardziej lśniące. To dzięki niemu od razu po farbowaniu klientka będzie miała tak zadbane włosy o naturalnym wyglądzie. Połączenie tych dwóch produktów daje głęboką odbudowę włosów na długo i widoczny od razu efekt poprawy ich kondycji.

To proste

Jak dopełnić koloryzację tymi kosmetykami? Te produkty świetnie uzupełniają serię blondów It’s Color artègo. Wystarczy do takiej farby (lub farby z rozjaśniaczem) dodać DOPEŁNIACZ MULTIPHLEX i dobrze wymieszać, a następnie zaaplikować tak samo, jak przy zwykłym farbowaniu. Po opłukaniu włosów nałóż na nie PERFECTOR MULTIPHLEX i pozostaw na co najmniej 10 minut. Po spłukaniu całości możesz jeszcze umyć włosy odżywczym szamponem, nałożyć maskę i odpowiednio wystylizować.

Wszystko to nie zajmuje więcej czasu, niż tradycyjne farbowanie, a zapewnia znacznie lepsze efekty. To ważne dla klientek, które się spieszą a marzy im się perfekcyjny blond. To też świetne rozwiązanie w pracy przy przedstawieniach, pokazach mody czy programach telewizyjnych. Pozwala ono zminimalizować ryzyko uszkodzenia włosów często farbowanych do filmów, sesji zdjęciowych czy spektakli, mieszcząc się jednocześnie w czasie.

Skuteczna odbudowa

W przypadku pań, których włosy są bardzo zniszczone poprzednimi zabiegami czy niefachowym rozjaśnianiem, MULTIPHLEX może też służyć do odbudowy i poprawy kondycji włosów. Tworzy nowe wiązania, wzmacniając strukturę włosów i przygotowując je na kolejne fryzjerskie wyzwania. W tym celu wystarczy nałożyć na 10 minut DOPEŁNIACZ a następnie pokryć włosy za pomocą 15-20 ml PERFECTORA. Po opłukaniu i nałożeniu odpowiedniego szamponu (do tego celu świetnie sprawdzi się szampon odżywczy i maska Dream) włosy będą niezwykle odżywione i łatwiej poddadzą się zabiegom stylizacyjnym. Jeśli pasma nie są bardzo mocno zniszczone, można wykorzystać mniejsze proporcje kosmetyku: 30 proc. DOPEŁNIACZA uzupełnionego 70 proc. wody dla włosów bardzo uwrażliwionych i 15 proc. DOPEŁNIACZA dla włosów uwrażliwionych. To skutecznie działający preparat, dlatego tak niewielkie dawki wystarczą dla odbudowy struktury włosa.

To rozwiązanie dające natychmiastowy efekt – włosy lepiej się układają i są widocznie zdrowsze. Jest to jednocześnie pomysł na systematyczną odbudowę i pielęgnację dla długotrwałego efektu, więc zabieg może być stosowany przy każdej kolejnej wizycie u fryzjera. MULTIPHLEX to produkt przeznaczony zarówno dla doświadczonych fryzjerów, którzy chcą zapewnić swoim klientkom maksymalnie dobry efekt koloryzacji, jak i dla młodych adeptów tego zawodu, którym zależy na tym, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia włosa podczas zabiegów.

 


 


Komentarze

Davines
HT Baner


Alfaparf

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur