Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Lisap - LK Oil Protection Complex

data publikacji  2017-12-15  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

LK® OIL PROTECTION COMPLEX to innowacyjna trwała koloryzacja wzorowana na profesjonalnych farbach do włosów stworzonych w laboratoriach Lisap.

Ma ona kremową konsystencję, łatwo się ją miesza, a także ma przyjemny zapach. LK® OPC ma 12 innowacyjnych odcieni.  


Oil Protection Complex zapewnia:

■ Doskonałe rezultaty od nasady, aż po same końce
■ Pewne rezultaty koloryzacji oraz gwarantowane krycie nawet siwych włosów w 100%
■ Gwarantowane jest 100% krycia siwych włosów, przestrzegając podstawowych praktyk aplikacji oraz konsultacji z profesjonalistą przed aplikacją.


KLUCZOWE SKŁADNIKI

LK® OPC ma niezwykle niską zawartość amoniaku. Składnik ten zmienia współczynnik pH każdej farby, co ma na celu otwarcie zewnętrznych warstw włosów. Amoniak powoduje uwolnienie tlenu, zawartego w Developerze Lisap, do utlenia pośrednich pigmentów i rozjaśnienia włosów. LK® OPC przyspiesza innowacyjną technologię, który pozwala jej na wykonanie zabiegu używając 70% mniej amoniaku w porównaniu do większości tradycyjnych farb. Dlatego formuła ta jest bezpieczniejsza, łagodniejsza oraz o wiele bardziej wiarygodna.


OLEJEK ARGANOWY
zawarty w formule LK®OPC jest głównie bogaty w kwasy tłuszczowe, takie jak kwas oleinowy i linolowy, Wit. E oraz niezbędne polifenole.
Głęboko nawilża włosy, dodając dodatkowego blasku i grubości, tak aby światło idealnie się odbijało, nadając włosom blasku. Olejek dodatkowo chroni suche i słabe włosy.

■ GŁĘBOKO NAWILŻA WŁOSY
■ ZWIĘKSZA GRUBOŚĆ WŁOSÓW
■ NADAJE DODATKOWY POŁYSK
■ NIESKAZITELNIE ODBIJA ŚWIATŁO

OLEJEK Z MĘCZENNICY to olej roślinny pierwotnie wywodzący się z lasu Amazonki. Jest on szczególnie bogaty w kwasy Omega 6, które pomagają zwalczać przesuszenie włosów. Olejek uzyskiwany z kwiatów męczennicy, zapewnia głębokie nawilżenie, pomagając nawet tym najbardziej zniszczonym włosom.

■ PRZECIWSTAWIA SIĘ ODWODNIENIU
■ GŁĘBOKO NAWILŻA WŁOSY
■ BOGATY W KWASY OMEGA 6

ECOCERT to międzynarodowa jednostka monitorująca, która powołana jest do wydawania certyfikatów. Organizacja założona w 1991 roku we Francji, której założeniem jest rozwijanie przyjaznej dla środowiska agrokultury, oferuje certyfikaty tym, którzy zaangażowali się w takiego typu produkcję. Produkty certyfikowane przez Ecocert, z grupy ekologiczne i organiczne, posiadają etykietkę, która potwierdza co najmniej 95% zawartość naturalnych składników. Pozostałe 5% składników jest pod ścisłą kontrolą, a także musi pokrywać się z wysokimi standardami jakościowymi. Ponadto, aby uzyskać certyfikat Ecocert, użycie poszczególnych elementów takich jak syntetyczne zapachy i barwniki jest zabronione.


Więcej informacji: www.lisappoland.pl FB: LISAPMILANOPOLSKA

 


 


Komentarze


Gnatyshyn
Montibello
Kemon
a Targi Katowice

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur