Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Lisap ULTIMATE

data publikacji  2017-12-07  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Lisap to włoska firma produkująca wysokiej klasy kosmetyki fryzjerskie. Firma działa na rynku już od lat 50-tych ubiegłego wieku. Od samego początku swej działalności przedsiębiorstwo przykłada wielką wagę do jakości swoich produktów.  

To, co wyróżnia tę markę na tle innych to restrykcyjne przestrzeganie normy UNI EN ISO 9001. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że na chwilę obecną kosmetyki ekologiczne Lisap tak często możemy spotkać w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

ULTIMATE SHAMPOO DISCIPLINANTE

Dyscyplinujący szampon do włosów prostych i kręconych. Zawiera KERASIL COMPLEX, ceramidy A2. Odbudowuje i wzmacnia włosy zmniejszając elektryzowanie się ich. Po aplikacji włosy stają się gładkie, zdyscyplinowane i nawilżone.
Pojemność 1000ml i 250ml

ULTIMATE MASCHERA LISCIANTE IDRATANTE

Dyscyplinująca maska do włosów prostych i kręconych. Jej zadaniem jest wygładzenie, nawilżenie oraz wzmocnienie włosów. Zawiera KERASIL COMPLEX, keratynę, ceramidy A2 oraz olejek makadamia.
Pojemność 250ml

ULTIMATE OLIO DISTRICANTE

Olejek nawilżająco dyscyplinujący włosy. Ułatwia rozczesywanie tworząc efekt jedwabistych i elastycznych włosów. Zawiera wyciągi z keratyny, oleju arganowego i makadamia oraz filtry UV. Odbudowuje strukturę włosa oraz wygładza i zamyka jego łuski.
Pojemność 120ml

ULTIMATE SPRAY IDRATANTE RIVITALIZZANTE

Spray ochronny pod prostownicę. Perfekcyjnie wygładza włosy nadając im blask, chroni przed utratą wilgoci. Zawiera kationowe kompleksy odżywcze i keratynę. Poprawia strukturę kapilarną włosa podczas używania urządzeń termicznych.
Pojemność 250ml

ULTIMATE SPRAY PLUS

Spray odbudowujący zniszczone, porowate, zmęczone zabiegami chemicznymi włosy proste i kręcone. Zawiera masło karite, olej jojoba, ceramidy A2 oraz wysokie stężenie keratyny. Zatrzymuje wilgoć wewnątrz włosa, wzmacnia włókna włosowe, zapobiega puszeniu się włosów.
Pojemność 125ml


Więcej informacji: www.lisappoland.pl
FB: LISAPMILANOPOLSKA
 

 


 


Komentarzea targi warszawa BeautyDays 2018 - Ptak Warsaw Expo

Keune Jott

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur