Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Agata Kowalska - ONCE UPON A TIME

data publikacji  2018-01-08  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Kolekcja „Once Upon a Time” (Dawno, dawno temu…) autorstwa Agaty Kowalskiej to połączenie modernizmu z nostalgicznym spojrzeniem dorosłych kobiet w stronę dzieciństwa i nie do końca zapomnianych marzeń o zostaniu piękną księżniczką, przyciągającą wszystkie spojrzenia na balu. 

Bohaterki tej kolekcji to piękne i romantyczne dziewczyny o długich włosach w kolorze ognistej czerwieni, złota i jedwabistej czerni złamanej mocnym akcentem pomarańczy. W kolekcji tej znalazły swoje połączenie na pozór przeciwstawne sobie cechy: finezja i chaos, romantyzm i nowoczesność, stonowanie i rozmach.

Zła Siostra - piękna i próżna, kazała sobie utkać kapelusz z włosów i wplotła w niego kolory jaskrawej pomarańczy, aby nie mogła pozostać nie zauważona na balu. Misternie uplecione włosy z opalizującymi kolorami pomarańczy i żółci, nowoczesne ujęcie tradycyjnej formy kapelusza.

Elfia Królowa – z dumą nosi koronę ze swoich ognistoczerwonych włosów, nieposkromionych tak samo, jak jej waleczne elfie serce. Przestrzenna fryzura, oparta na grze faktur i kolorów.

Złota Klatka – myślisz, że uwięziona w tej klatce księżniczka jest delikatna i słaba, ale nic bardziej mylnego. Ona z tej klatki panuje, rządzi i…uwodzi. Połączenie formy i chaosu, kontrastujące kolory i nonszalancka, ale pełna wdzięku niedoskonałość

Sen o królowej – z pozoru nieśmiała i dobrze ułożona, ale w sercu skrywa marzenia o tym, by zasiąść na tronie. Dostojna, wyniosła i miłościwie panująca złota królowa. Chaos złotych włosów ujarzmiony w misternej, doskonale wyrzeźbionej formie.

Fryzury: Agata Kowalska, Fotografia: Quality Pixels Photography (Marcin & Sylwia Ciesielski), Foto Asystent: Łukasz Piech, Modelki: Anna Paterak, Aleksandra Jakubowska, Justyna Tobolska, Julia Borodacz, Makijaż: Agnieszka Freus, Suknie: Ewa Jobko, Biżuteria: Agniesza Rodo, Rododendron7 Art-Soutache, Srebrny pierścień: Urszula Jurkiewicz, Jubiko
 

 


 


Komentarze

Montibello
Wella Eimi
Targi Hair Forum Warszawa
Gnatyshyn

Davines

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur