Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Keune New Dawn Color Collection 2017

data publikacji  2017-10-14  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Zmiany w sercu oraz zmiany we włosach często idą ze sobą ramię, w ramię. Do celebracji nowej kolekcji Keune New Dawn Color Collection, znaleźliśmy sześć inspirujących kobiet, które niedawno przewróciły swoje życie do góry nogami. 

Każda z ich historii jest wyjątkowa, więc daliśmy im olśniewający kolor włosów, aby dopełnić ich transformacji. W tej kolekcji prezetujemy również nowe kolory Tina Color, Semi Color oraz nowy niesamowity Ultimate Blonde Spray!

Poznajecie nasze 6 bohaterek:

Joelle – świeżo upieczona mama opowiedziała nam o swojej przemianie, co zmieniło się w jej życiu a co pozostało takie same. Reprezentuje kolor Unsppable Blonde.

Merle – sprzedała wszystko co posiadała, włączając jej dom, aby poczuć bezwzględną wolność. Teraz pracuje jako modelka. Jej celem jest rozwój kontaktów, tak by mogła mieszkać i żyć na całym świecie. Reprezentuje kolor Confident Copper.

Lyanne – kiedy jej pięcioletni związek się zakończył, podąrzyła za swoim sercem i zrobiła coś radykalnego: spakowała swoje torby i wyprowadziła się na sześć miesięcy do Chin. Po powrocie, otworzyła własną agencję projektową. Reprezentuje Fearless Lilac.

Melissa – jeżeli właśnie pozbyłąś się wszystkich swoich rzeczy, aby wprowadzić się do swojego chłopaka, gdy związek się kończy, no cóż to boli. Melissa znalazła się znowu w punkcie wyjścia, ale zadecydowała, aby patrzeć na pozytywną tego stronę. Reprezentuje Fired Up Violet.

Maya – jest to jedno z tych jedynych w życiu wyzwań. Poprzez krew, pot i łzy, Maya popchnęła siebie, aby sprostać niemożliwemu: przebiec Nowo Yorski Maraton. Za dobre zakończenia i nowe początki. Reprezentuje kolor Daring Dark Blonde.

Shari – jest ona profesjonalą tancerką i ostatnio podjęła odważną decyzję, przeniesienia się z Amsterdamu do Los Angeles, aby kontynuować swoją karierę w show biznesie. Reprezentuje kolor Upbeat Beige.

 

 


 


Komentarze


Sensus
Wella Eimi
b Wella Magma
Targi Hair Forum Warszawa

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur