Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

Bożena Czajkowska - pielęgnacyjne przywracanie utraconego koloru po letnim słońcu

data publikacji  2017-10-11  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

W czasie letniego sezonu włosy narażone są na intensywne działanie słońca i wiatru jak również słonej morskiej wody. Produkty z filtrami UV nie są w stanie w 100 % zabezpieczyć włosy przed wysuszeniem i utratą blasku.  

Koloryzacja wysuszonego włosa może być kłopotliwa, ponieważ istnieje duże ryzyko szybkiego wypłukania intensywności koloru parę dni po zabiegu.

Ja do pielęgnacyjnego odświeżenia utraconego blasku włosa użyłabym kosmetyków firmy Vitality’s „Tone”, „Espresso” lub „ZERO” są to produkty bez amoniaku.

Espresso jest balsamem koloryzującym i regenerującym, który głęboko odbudowuje włos nadając mu połysk i miękkość. Jednocześnie gwarantując odświeżenie intensywności koloru na włosach uwrażliwionych na długości i końcach. Może być używany w salonie ale również w domu.

Trwalszym produktem do odświeżenia jest farba Vitality’s Ton w Ton „TONE”. Produkt ten ma większą gamę barw i pomaga nam uzyskać niebywałe efekty kolorystyczne. Może być stosowany tylko przy profesjonalnym wsparciu w salonie.

Natomiast aktywne substancje zawarte w farbie Vitality’s „ZERO” wnikają w głąb włosa dając mu wyrównaną powierzchnie na wielu poziomach. Najbardziej spektakularny efekt widoczny jest na delikatnych włosach i alergicznej skórze. Pokrywa siwe włosy.

Krem koloryzujący Vitality’s „ART. ABSOLUTE” ma w swoim składzie „Protektor oil” i jest niezwykle trwałą koloryzacją, a dzięki zawartości oleju skutecznie chroni skórę i włosy. Ta farba nadaje się przede wszystkim do włosów naturalnych aby zmienić kolor i nadać włosom połysk.

Dzięki produktom Vitality’s możemy minimalizować szkodliwy wpływ zabiegów chemicznych zachowując szczególną uwagę przy dobrym doborze linii koloryzującej. Przede wszystkim polecamy naszym klientom kosmetyki pomagające utrzymać włosy w dobrej kondycji na co dzień. Nie bójmy się produktów z olejkami.


Bożena Czajkowska posiada tytuł mistrza i technika fryzjerstwa, 27 lat doświadczenia w zawodzie fryzjera. Swoje umiejętności doskonali za granicą; Intercosmo, London Academy - Toni & Guy, Gandini Academy oraz u najlepszych stylistów w kraju. Zawsze otwarta na nowości. Właścicielka salonu Hair-à-Porter gdzie spełnia swoją zawodową pasję. Ambasador marki Vitality’s, zaangażowany instruktor.
 

 


 


Komentarze

tunein
Alfaparf

b Salon International 2018

Sensus

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur