Radio

Radio HairTrendy

Zamów nasz newsletter

newsletter

Kalendarz imprez

eventy

Hair Trendy TV

ht tv

KAZARO - Mody na brody. Jak długo jeszcze?

data publikacji  2017-08-04  komentarze  dodaj komentarz
zdjęcia hairtrendy

Wartkim nurtem napłynęła do naszego kraju moda na brody. Mężczyznom pomysł na brodę i wąsy spodobał się bardzo, co nie trudno zauważyć obserwując nawet codzienny ruch na ulicach… i to nie tylko wielkich miast.  

Dziś brody noszą mężczyźni w różnym wieku, różnych profesji. Poświęcają czas na pielęgnację zarostu, szukają odpowiednich produktów, a prawie każdy chciałby mieć pod ręką specjalistę i to jemu powierzyć swój zarost.

Obserwując ten nurt, najlepsi rzemieślnicy salonów fryzjerskich powinni prężnie rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie barberingu, a właściciele salonów kierować swoje starania w poszerzenie oferty o usługi golibrody. Jednak, aby przedsięwzięcie cieszyło się powodzeniem musi spełniać wysokie oczekiwania coraz bardziej świadomych klientów, przywiązanych mocno do swojego, często długo zapuszczanego zarostu.

Barber shop powinien być miejscem dedykowanym do zabiegów związanych z pielęgnacją i stylizacją męskiego zarostu. Filarami stanowiącymi rdzeń i decydującymi o rozwoju i osiągnięciu sukcesu miejsca takiego jak Barber Shop są przede wszystkim fachowiec przez duże „F” oraz komfortowe, nietuzinkowe wnętrze, zachęcające mężczyzn do spędzania w nim czasu.


Rozwój trendów na rynku zawsze ma odzwierciedlenie w oferowanym przez firmy wachlarzu produktów i usług. Dlatego, planując poszerzenie listy usług oferowanych w salonie lub otwarcie nowego salonu z usługami barber powinniśmy wybrać profesjonalnego partnera, który będzie nie tylko dostawcą foteli i wyposażenia, ale przede wszystkim doradzi, podzieli się swoim doświadczeniem i zapewni należytą opiekę posprzedażową.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom potencjalnych klientów na wzór dawnych czasów powstają Barber shopy. Miejsca, w których to mężczyźni są w centrum zainteresowania, a wszystkie usługi dedykowane są właśnie im. Wykorzystanie wieloletnich doświadczeń golibrodów i doskonalenie dawnych technik sprawia, że świadczone usługi są na najwyższym poziomie. Jednak, aby zadowolić klienta nie wystarczy sama usługa, ważny jest również komfort oraz wygoda. Bardzo istotnym elementem wpływającym na całość odczuć są fotele Barber, które zaprojektowane zostały z myślą o wykonywaniu zawodu golibrody.


W trosce o swoich klientów firma KAZARO rozbudowała swój asortyment o produkty Barber. Najwyższej jakości fotele, w różnych stylizacjach i wersjach kolorystycznych oraz produkty uzupełniające pozwolą na stworzenie nietuzinkowego wnętrza z charakterem. Wieloletnie doświadczenie oraz bardzo wysoka jakość oferowanych usług dają klientom KAZARO poczucie zadowolenia i bezpieczeństwa, a współpraca utrzymuje się latami.

Potrzeby Państwa klientów, przekładają się na naszą pracę i pasję tworzenia owocnej i długotrwałej współpracy z profesjonalistami. Niech ten ciekawy trend mocno wpisujący się w styl dzisiejszego mężczyzny będzie okazją do nawiązania nowych kontaktów i rozwoju Państwa salonów. Tym bardziej na podkreślenie zasługuje fakt, iż do oferty w najbliższym czasie wprowadzone zostaną nowe modele foteli barberskich. Zachęcamy więc do śledzenia naszej strony lub kontakt z działem handlowym w celu uzyskania szczegółowych informacji.
 

 


 


Komentarze

Uroda
Sens us

przejdź do galerii fryzurprzejdź do galeri fryzur


wydarzeniaNadchodzące wydarzenia

pełne kalendariumprzejdź do galeri fryzur